NEWSLETTER

Akce a novinky na e-mail

O Restauraci

Restaurant Pavillon, který se otevřel v srpnu roku 2012, vznikl spojením dvou brněnských fenoménů – slavné Zemanovy kavárny a legendárním Restaurantem U Kastelána. Funkcionalistická stavba v parku Koliště v sobě skrývá nepřebernou škálu chutí a vůní v jakékoliv podobě.

Pavillon v sobě váže dlouholetou tradici restaurantu U Kastelána spolu s inovátorským přístupem ambiciózního šéfkuchaře Ondry Dulanského. Klasiky zdejší kuchyně obohacují nové poutavé gurmánské zážitky moderní evropské kuchyně bez hranic. Jedinečné chuti, originální kombinace i známé vůně jsou kouzleny ze sezónních a čerstvých surovin z lokálních zdrojů. Na nejvyšší kvalitě připravovaných jídel si zakládáme, proto nejvyšší kvalitu surovin máme zajištěnu vhodným výběrem dodavatelů - na domácí pečivo bereme mouku přímo ze mlýna, bio jehněčí máme v prvotřídní kvalitě rovnou od chovatelů z farmy z Rudimova, hovězí maso je z volného chovu z plemene český strakatý skot, kdy každý kus je pečlivě označen a to z malých farem na Vysočině, o vyzrálost se stará společnost Steinhauser, zvěřina je od certifikovaného dodavatele Windsor enterprise, která většinu své produkce exportuje do Švýcarska, vepřové maso máme z farmářského chovu od p. Kloudy z Deblína a králičí maso je z farmy pana Tomka z Opatovic. Ryby nakupujeme vždy čerstvé. Naši kuchaři nepoužívají žádné polotovary, vše si vyrábíme sami a to nejen těstoviny, dezerty, sorbety, ale také i pečivo, které pečeme ve vlastní pekárně.

V jedné budově se nachází restaurant, koktejl bar a originální vinotéka. V restaurantu se vše snoubí na Vašem talíři a propojuje se v harmonický a opojný zážitek. Dokonalé propojení a soulad, nadšení pro novinky i experimentování provází náš tým na každém kroku.

Přijďte i Vy ochutnat jedinečný zážitek v neobyčejném prostředí.

zavřít

Historie

V srpnu roku 2012 se spojily dva brněnské fenomény – replika slavné Zemanovy kavárny a legendární Restaurant U Kastelána. Vznikl tak nový Restaurant Pavillon, kde se snoubí čistá funkcionalistická architektura s jednoduše čistou a promyšlenou gastronomií šéfkuchaře Ondry Dulanského. Ale pojďme se podívat, co bylo před tímto spojením.

Zemanova kavárna

Meziválečné Brno je městem kaváren a funkcionalistické architektury. V roce 1925 zadává kavárník Josef Zeman zakázku na návrh kavárny tehdy devětadvacetiletému architektovi Bohuslavu Fuchsovi, který v dalších letech významně ovlivní nejen brněnskou, ale celou českou architekturu. Budova Zemanovy kavárny s typicky červenými okny vyrostla v parku Koliště v roce 1926 a nahradila původní dřevěný Café Schopp Pavillon. „První důsledně funkcionalistický bílý pavilón s prosklenou průčelní stěnou, otevíranou na venkovní terasu“ je nejranější funkcionalistickou stavbou v Brně.

V roce 1950 však byla kavárna znárodněna a v jejích krystalicky čistých prostorách vzniká mateřská škola. Nebude tam ale dlouho, v roce 1964 musí budova i přes snahu autora ustoupit stavbě Janáčkova divadla. Na dlouhých třicet let se má Zemanova kavárna ztratit z povědomí. V devadesátých letech ale architekti Zbyněk Pech a Jana Janíková oživí myšlenku na vytvoření její repliky. Stane se tak v roce 1995, v den, kdy by Bohuslav Fuchs oslavil své sté narozeniny. 24. března 1995 slavnostně otevřou novou Zemanovu kavárnu, jen 200 metrů od té původní.

V roce 2011 kupuje Zemanovu kavárnu brněnský investor Igor Fait. Budova je v nevyhovujícím technickém stavu, pouští se proto do několikaměsíční rekonstrukce a v srpnu 2012 sem přesunuje legendární Restaurant U Kastelána, který se tímto krokem mění na Pavillon.

Restaurant U Kastelána

Píše se rok 1992. Zatímco většina českých restaurací v té době tápe a hledá svou tvář, v Brně vzniká zpočátku nenápadné bistro U Kastelána. Jeho zakladatelé věří, že cesta ke spokojenému zákazníkovi a ke špičkové gastronomii vede přes čerstvé sezónní suroviny, skvěle zvládnuté techniky a nadčasové postupy francouzské kuchyně.

Hosty tady obsluhuje mladíček Michal Göth, který se zanedlouho na stáži ve Francii rozhodne vyměnit číšnickou košili za kuchařský rondon a postupně se z něj stane jeden z nejlépe hodnocených českých šéfkuchařů. V roce 1999 se Kastelán stěhuje z ulice Úzké do zrekonstruovaných prostor spilky zaniklého pivovaru Moravia na Kotlářské ulici.

zavřít

Kontakty

Kontaktní údaje 

(i pro firemní akce a oslavy) 

Jezuitská 6,  Brno 602 00

+420 541 213 497
+420 607 005 905

KONTAKT PRO MÉDIA:
Mirek JINDRA
Manager
+420 777 788 144
info@restaurant-pavillon.cz


Facebook
Lunchtime

Otevírací doba Restaurantu Pavillon:

Po - So: 11:00 - 23:00
Ne: 12:00 - 22:00


Pozn.: V pracovní dny Po - Pá v době 15:00 - 17:00 máme omezený provoz kuchyně. Neplatí pro předem domluvené rezervace.

Týdenní polední menu skupinám nad 6 osob nepodáváme.
Degustační večerní menu podáváme skupinám nad 6 osob pouze jednotně.

Ve státní svátky platí provoz jako v neděli.


Identifikační údaje společnosti: GASTRO PAVILLON a.s., se sídlem Jezuitská 687/6, Brno
IČ: 29262534, zapsaná v OR u KOS v Brně, oddíl B, vložka 6282
zavřít

Dárkové certifikáty

Jste milovníky jídla a pití, nebo sháníte nějaký vhodný dárek pro své nejbližší, kamarády, obchodní partnery? Gurmánské zážitky jsou tou pravou volbou! Využijte možnosti zakoupení dárkového certifikátu ve Vámi zvolené hodnotě! Náš profesionální tým kuchařů připraví pro obdarované ten pravý gurmánský zážitek.

Stačí nás kontaktovat na telefonu 541 213 497 nebo 607 005 905, případně na email: info@restaurant-pavillon.cz a my Vám připravíme dárkový certifikát ve Vámi zvolené výši!

zavřít

Svatba, narozeniny

Uspořádat nezapomenutelnou svatbu, nebo narozeninovou oslavu v PAVILLONU je jedním z nejhezčích způsobů, jak tuto významnou událost oslavit. V PAVILLONU si můžete užít romantickou svatbu, narozeniny, či večeři při svíčkách, nebo také velkolepou párty a to vše nejen v jedinečném prostředí restaurantu, ale i na terase v krásném prostředí parku. Zatímco si užíváte této slavnostní události, o patro níž v koktejl baru Runway se už může chystat překvapení pro Vaše kamarády a známé.

Pokud chcete připravit svatební hostinu, či narozeninovou oslavu, zavolejte nám, napište a my vše zorganizujeme přesně podle Vašeho gusta. Využít můžete nejen jedinečného prostředí našeho restaurantu, ale také prémiového baru RUNWAY, nebo velmi zajímavého originálního prostoru luxusní vinotéky.

zavřít

Firemní akce a večírky

Organizujeme na klíč firemní večírky, školení, workshopy, prezentace, soukromé párty, atd. Připravíme oběd či večeři pro obchodní jednání, brunch nebo raut. Nabízíme více funkčních prostor. V jedné budově se nachází restaurant, koktejl bar a originální vinotéka. V létě můžete využít naší letní zahrádky, která je plně kryta, vyhřívaná a vybavena audiotechnikou. Naopak v zimě můžete využít kryté ledové plochy pro sportovní či jiné společenské aktivity. Připravíme Vám akci přesně na míru, nechte organizaci na nás.

Kapacita míst pro firemní akce
Restaurace:
na sezení: 60 osob
na stání: 150 osob

Bar:
na sezení: 30 osob
na stání: 50 osob

Vinotéka:
na sezení: 18 osob
na stání: 30 osob 

Letní zahrádka:
na sezení: 110 + 30 osob (zahrádka se skládá ze dvou části)
na stání: 200 osob

Kontaktujte nás na:
tel. +420 541 213 497
gsm: +420 607 005 905
email: info@restaurant-pavillon.cz


Přihlašovací formulář

odeslat

zavřít

KLUZIŠTĚ, BRUSLENÍ

Od 13.12. Vás srdečně zveme na naše kompletně zastřešené kluziště u restaurantu PAVILLON.

Otevírací doba:
PO - ČT 15 - 20
PÁ 15 - 21
SO 10 - 21
NE 10 - 19


ZMĚNA VYHRAZENA DLE INDIVIDUÁLNÍCH REZERVACÍ, doporučujeme nás pro info kontaktovat na tel.: 702 182 999 nebo případně tel. do restaurantu: 607 005 905; 541 213 497

Jednorázové vstupné je 70 Kč/den (časově neomezeno)
-Možnost zapůjčení bruslí různých velikostí, cena je 60 Kč/pár (+vratná záloha 500Kč/pár) 

V případě zájmu si u nás můžete kluziště pronajmout pro svou vlastní potřebu, např. na soukromé či firemní oslavy, uspořádat narozeninovou párty na ledě, atd. Termín rezervací je možný buď na začátek (zejména víkendy), nebo konec provozní doby, pro bližší info nás prosím kontaktujte. Můžeme Vám také zajistit hudební aparaturu, kde si dle libosti můžete pustit svoji vlastní hudbu.
Cena za pronájem celého kluziště je 950 Kč/hod.

Více informací na:

tel: 702 182 999, 541213497, 607005905
e-mail: info@restaurant-pavillon.cz 
www.kluzistepavillon.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš restaurant PAVILLON 

zavřít

novinky

 • VALENTÝNSKÉ MENU 14.2.

  Všem zamilovaným... Připravili jsme pro Vás speciální Valentýnské menu, které naleznete v sekci Menu. Těšíme se na Vás;)

  (13. 02. 2018)

 • Jarní prázdniny 4. - 12. 2. - restaurant uzavřen.

  I my potřebujeme načerpat novou energii a proto budeme mít v průběhu jarních prázdnin restaurant uzavřen, konkrétně 4. - 12.2. Budeme se na Vás těšit plni síly a energie opět od 13.2.
  Děkujeme za pochopení.
  KLUZIŠTĚ Pavillon bude otevřeno po celý týden 9:30 - 18:30.
  Více info na www.kluzistepavillon.cz

  (02. 02. 2018)

 • OTEVŘENÍ KLUZIŠTĚ

  VŠEM BRUSLAŘŮM, ve středu 13/12 od 15h. otevíráme jediné zastřešené kluziště v centru Brna. Přijďte si zabruslit! Připravili jsme pro Vás i venkovní bar, půjčovnu bruslí, trenažéry pro děti a další. Více info v sekci KLUZIŠTĚ, nebo na stránkách www.kluzistepavillon.cz

  (11. 12. 2017)

 • NOVÉ PODZIMNÍ MENU

  Od 23.10. jsme pro Vás připravili nové podzimní menu a degustační menu. Přijďte ochutnat! ;)

  (24. 10. 2017)

 • Soukromá akce 6.10.

  V pátek 6.10. je restaurant uzavřen z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení

  (02. 10. 2017)

 • Uzavřená společnost ve ČT 14.9. a v pátek 15.9.

  Vážení hosté, ve čtvrtek a pátek 14. - 15.9., máme restaurant uzavřen. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit opět od soboty 16.9. Váš Pavillon

  (14. 09. 2017)

 • Restaurant PAVILLON slaví pět let

  Restaurant PAVILLON slaví pět let a proto jsme pro Vás připravili ve dnech 28.8. - 1.9. speciální narozeninové menu, které naleznete v sekci menu. Těšíme se na Vás!

  (24. 08. 2017)

 • Nový jídelní listek À la Carte

  Vážení hosté, náš šéfkuchař se svým teamem vytvořili novou nabídku À la Carte na toto léto.
  Těšíme se na Vás!

  (10. 07. 2017)

 • 1. - 9.7. je restaurant z důvodu dovolené uzavřen.

  Vážení hosté, od soboty 1.7. do neděle 9.7. je restaurant z důvodu dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení! Těšit se na Vás budeme opět od pondělí 10.7. Váš PAVILLON

  (27. 06. 2017)

 • Hledáme posilu - KUCHAŘE

  Hledáme další posilu do týmu a to na pozici KUCHAŘ. Rád se zdokonalujete v oboru a nechybí Vám nadšení pro skvělou gastronomii? Potom nám zašlete Váš profesní životopis na emailovou adresu: info@restaurant-pavillon.cz nebo volejte na tel.: 777 788 144

  (21. 06. 2017)

 • Otevírací doba na týden 5. - 11. června

  Vážení hosté
  dovolujeme si Vás upozornit na otevírací dobu restaurantu v tomto týdnu, tj. 5. - 11.6.:
  PO 11:00 - 23:00 hod
  ÚT 11:00 - 23:00 hod
  ST UZAVŘENÁ SPOLEČNOST
  ČT UZAVŘENÁ SPOLEČNOST
  PÁ 11:00 - 23:00 hod
  SO 11:00 - 23:00 hod
  NE 12:00 - 22:00 hod

  Děkujeme za pochopení.

  (05. 06. 2017)

 • Večerní degustační menu s vůní lesa a louky

  Vážení hosté,
  dovolujeme si Vás pozvat na speciální menu vytvořené našim kuchařem Ondřejem Dulanským, který k nám přišel z Entree. 
  Menu budeme servírovat ve večerních hodinách od 17:00 a to ve dnech od 1.6 do 3.6..

  (01. 06. 2017)

 • Info k příjezdu do restaurantu ve dnech 3. - 5.5.2017

  Vážení hosté, vzhledem k tomu, že někdo \"inteligentně\" vymyslel rozkopat snad celý střed Brna naráz, a to i včetně výměny povrchu na ul. Jezuitská, je ve dnech 3. - 5.5. omezený příjezd přes ul. Za divadlem (pod Mahenovým divadlem). Do restaurantu můžete přijet přes ul.Koliště od Moravského nám., nebo zaparkovat v garážovém domě od Janáčkovým divadlem a projít přes park;) Omlouváme se za \"mírně\" zhoršený příjezd, který bohužel nemůžeme nijak ovlivnit.. :(

  (03. 05. 2017)

 • NOVÝ JARNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK A DEGUSTAČNÍ MENU

  VÁŽENÍ HOSTÉ, MILÍ GURMÁNI, OD 27.3. MÁME PRO VÁS ZBRUSU NOVÝ JARNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK A DEGUSTAČNÍ MENU. PŘIJĎTE OCHUTNAT :-)

  (28. 03. 2017)

 • Ukončení bruslařské sezóny

  Vážení hosté, z důvodu počasí jsme na našem kluzišti již ukončili bruslařskou sezónu. Děkujeme za přízeň a budeme se na Vás těšit opět v nové sezóně.

  (06. 03. 2017)

 • BEST OF CODA 23.2.2017

  Vážení přátelé, milí hosté,
  dovolujeme Vás pozvat na vyjimečný večer, ve čtvrtek 23.2. od 19h. bude u nás hostovat perla české kulinární scény šéfkuchař David Šašek z restaurace Coda, Aria hotel na Malé Straně.

   Kuchyně Davida Šaška se vyznačuje metodou vaření Sous Vide, jejímž výsledkem je stále růžové, naprosto křehké a šťavnaté maso vynikající chuti. Je jeden z průkopníků této metody vaření u nás, kvalitu připraveného masa mu posvětil i slavný Marc Veyrat.

  David Šašek pracoval v předních pražských i zahraničních pětihvězdičkových hotelích a luxusních restauracích. Učil se od těch nejlepších šéfkuchařů jako např. Siegfrieda Vidovice, Zdeňka Pohlreicha, Roberta Webstera a Laurenta Gras, který dnes patří mezi světovou špičku
  .

  (20. 02. 2017)

 • VALENTÝNSKÉ MENU 14.2.

  Vážení hosté,
  připravili jsme pro Vás zamilované Valentýnské menu, které budeme podávat v úterý 14.2. ve dvou časech. Pro dámy jsme připravili navíc i malou pozornost. První čas je 17:30 - 19:30 - poté Vám v baru RUNWAY připravíme stůl a koktejl pro oba Zdarma jako pozornost podniku.
  Druhý čas je od 20:00 do 23:00 a následně Vám také připravímev RUNWAY baru koktejl pro oba jako pozornost.
  Valentýnské menu - viz sekce MENU.

  (30. 01. 2017)

 • Nové stránky kluziště PAVILLON

  Pro Vaši lepší informovanost jsme zprovoznili nové stránky kluziště: www.kluzistepavillon.cz

  (26. 01. 2017)

 • ZBRUSU NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK A DEGUSTAČNÍ MENU

  Vážení hosté, šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem pro Vás připravil zbrusu nový, chuťově dokonale vyladěný jídelní lístek a degustační menu. Přijďte ochutnat;) Těšíme se na Vás!

  (17. 01. 2017)

 • Uzavřená společnost ve čtvrtek 22.12. od 14:30

  Vážení hosté, ve čtvrtek 22.12. od 14:30 hod., máme v restaurantu uzavřenou společnost, děkujeme za pochopení.

  (21. 12. 2016)

 • Provozní doba o vánočních svátcích 24.12. - 2.1.2017

  Vážení hosté, provozní doba o vánočních svátcích je následující:
  24.12.: 11 -15 (výdej objednaných take away)a 15 - 22h.
  25.12.: zavřeno
  26.12.: zavřeno
  27. - 31.12.: 11 -23h

  1.1.2017: zavřeno
  Od 2.1. opět standardní provoz.
  Těšíme se na Vás!

  (19. 12. 2016)

 • Informační povinost k EET

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48hod.

  (13. 12. 2016)

 • VELKÝ ÚSPĚCH PAVILLONU

  Máme obrovskou radost, restaurant PAVILLON se letos umístil v restauraci roku podle největšího rezervačního systému v ČR - RESTU.cz v kategorii nejlepší servis v ČR na 1.MÍSTĚ!!!! A v Maurerově výběru Grand Restaurant 2017 na krásném 6. místě z celé ČR!! Děkujeme Vám všem za podporu!

  (08. 12. 2016)

 • MUKULÁŠ NA LEDĚ 5.12. od 17 hod.

  MIKULÁŠ NA LEDĚ!
  Milí přátelé, vážení hosté,
  dovolujeme si Vás, Vaše děti a známé tímto pozvat na pondělí 5.12. od 17.00hod. do naší PAVILLON ARENY na Mikuláše na ledě. Přijďte se pobavit a oslavit Mikuláše tímto netradičním způsobem. Máme pro Vás připraveny teplé nápoje - punč, svařené víno, hořící koktejly a občerstvení. Pro děti sladkou odměnu. Vstup zdarma!
  Váš PAVILLON

  (04. 12. 2016)

 • OTEVÍRÁME KLUZIŠTĚ PAVILLON

  Vážení hosté, od pondělí 28.11. pro Vás otevíráme naše zastřešené kluziště. Více info v sekci KLUZIŠTĚ/BRUSLENÍ. Těšíme se na Vás!

  (22. 11. 2016)

 • SPECIÁLNÍ LANÝŽOVÉ MENU 16. - 18.11

  Milí hosté, vážení gurmáni,
  dovolujeme si Vás pozvat na SPECIÁLNÍ LANÝŽOVÉ MENU, které budeme nabízet ve středu 16.11. od 18hod. Čeká na Vás menu plné čerstvých bílých lanýžů z oblasti Piemontu, které vlastnoručně nasbíral hledač lanýžů RNDr. Petr Synek, který v tento významný večer předvede zájemcům své schopnosti i se svým speciálně vycvičeným psem. Nenechte si ujít tuto výjimečnou událost!
  LANÝŽOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU
  AMUSE BOUCHE

  STUDENÝ PŘEDKRM
  CARPACCIO Z MOŘSKÉHO VLKA, KŘUPAVÁ RÝŽE, OKURKY A BÍLÁ ŘEDKEV
  Chardonnay Langhe 2013 , Ca del BAIO 1 dcl / 85 Kč
  TEPLÝ PŘEDKRM
  POŠÍROVANÉ VEJCE 63°C, LANÝŽOVÁ OMÁČKA, DEMI GLACE A KRUTONY
  Barbera d Alba 2013 ,Butti, Reverdito 0,5 dcl / 60 Kč
  TEPLÝ PŘEDKRM
  ŽLOUTKOVÉ RAVIOLY, PARMEZÁN A OLIVOVÝ OLEJ
  Rosso di Montalcino 2014, La Rasina 1 dcl / 115 Kč
  HLAVNÍ CHOD
  HOVĚZÍ SVÍČKOVÁ WELLINGTON, CELEROVÉ PYRÉ S LANÝŽEM
  A OMÁČKA Z ČERVENÉHO VÍNA
  Barolo, 2012, Castagni, Reverdito 1 dcl / 191 Kč
  DEZERT
  TART Z MLÉČNÉ ČOKOLÁDY, HRUŠKY A ZMRZLINA Z LANÝŽOVÉHO MLÉKA
  Merlot rosé 2014,výběr z cibéb,Volařík 0,5 dcl / 120 Kč
  Cena menu včetně 8g bílého piemontského lanýže 2 990 Kč
  Vinné menu dle vybraných vín

  TĚŠÍME SE NA VÁS! :-)

  (12. 11. 2016)

 • UZAVŘENÁ SPOLEČNOST 1., 5.-7. A 10.LISTOPADU

  VÁŽENÍ HOSTÉ, TÍMTO SE OMLOUVÁME, ALE V TERMÍNECH.:
  1. LISTOPADU DO 19HODIN
  5.-7. LISTOPADU a 10.LISTOPADU (po celý den)
  BUDEME MÍT UZAVŘENOU SPOLEČNOST.
  Děkujeme za pochopení.

  (01. 11. 2016)

 • Neděle 2.10.2016 - UZAVŘENÁ SPOLEČNOST

  Vážení hosté, v neděli 2.10.2016 máme od 14 hod. restaurant rezervován pro uzavřenou společnost. Děkujeme za pochopení!

  (02. 10. 2016)

 • 9. a 10.9. UZAVŘENÁ SPOLEČNOST

  Vážení hosté, v pátek 9.9. a v sobotu 10.9.. máme v restaurantu uzavřenou společnost. Děkujeme za pochopení. 

  (05. 09. 2016)

 • ÚTERÝ 26.4.2016 OD 15:00 UZAVŘENÁ SPOLEČNOST.

  VÁŽENÍ A MILÍ HOSTÉ, V ÚTERÝ 26.4.2016 OD 15:00 MÁME V RESTAURANTU UZAVŘENOU SPOLEČNOST. TĚŠIT SE NA VÁS BUDEME OPĚT ZÍTRA :-)

  (26. 04. 2016)

 • Asijské menu 5.5.

  Rádi bychom vás pozvali na jedinečný degustační večer asijské kuchyně. O vaše chuťové buňky se postarají dva skvělí kuchaři Lee Chang a Nyoman Perak, kteří mají Asii doopravdy v krvi. Těšit se můžete na sedmichodové menu doplněné o speciální párování nápojů. 


  (11. 03. 2016)

  více

  méně

 • Od 7.3. je provoz KLUZIŠTĚ pro tuto sezónu ukončen

  Vážení hosté, od 7.3.2016 je provoz KLUZIŠTĚ pro tuto sezónu 2015/16 ukončen. Budeme se na Vás opět těšit další sezónu 2016/2017 :-)

  (27. 02. 2016)

 • Provozní doba KLUZIŠTĚ od PO do NE 22. - 28.2.

  Otevírací doba kluziště ve dnech 22. - 28.2.:
  PO 22.2.: 14 - 18
  ÚT 23.2.: 14 - 18
  ST 24.2.: 14 - 16:30
  ČT 25.2.: 14 - 20
  PÁ 26.2.: 14 - 16:30
  SO 27.2.: 11 - 20
  NE 28.2.: 11 - 18:30
  Těšíme se na Vás:-)

  (22. 02. 2016)

 • Provozní doba KLUZIŠTĚ (PO - NE 15. - 21.2.)

  Provozní doba KLUZIŠTĚ (PO - NE 15. - 21.2.):
  PO 15.2.: 14 - 19
  ÚT 16.2.: 14 - 19
  ST 17.2.: 15 - 17
  ČT 18.2.: 14 - 18
  PÁ 19.2.: 15:30 - 19
  SO 20.2.: 11 - 19
  NE 21.2.: 11 - 18:30
  Změna vyhrazena! Pro info volejte tel.: 607 005 905, nebo 702 182 999

  (15. 02. 2016)

 • Dnes, tj. SO 6.2. je restaurant od 15:00h. již plně rezervován.

  Vážení hosté, dnes, tj. v SO 6.2. je restaurant od 15:00h. již plně rezervován. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit opět zítra.

  (02. 02. 2016)

 • VALENTÝNSKÉ MENU 13. - 14.2

  VALENTÝNSKÉ MENU BUDEME PODÁVAT V SOBOTU A V NEDĚLI 13. - 14.2. MENU NALEZNETE V SEKCI VALENTÝNSKÉ MENU. TĚŠÍME SE NA VÁS!

  (01. 02. 2016)

 • Otevírací doba kluziště PAVILLON 1. - 7.2.

  Srdečně Vás zveme na naše kompletně zastřešené kluziště u restaurantu PAVILLON.
  Otevírací doba 1. - 7.2.:
  PO 1.2.: 14 - 19
  ÚT 2.2.: 14 - 19
  ST 3.2.: 14 - 18:30
  ČT 4.2.: 14 - 21
  PÁ 5.2.: 15 - 17
  SO 6.2.: 10 - 17
  NE 7.2.: 10 – 18\\
  Pro bližší info nás kontaktujte na tel.: 607 005 905, nebo na 702 182 999.

  (01. 02. 2016)

 • GRAND RESTAURANT FESTIVAL / 15.1. - 28.2

  GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2016 / 15.1 - 28.2 / PŘEDKRM UZENÝ PSTRUH A JELÍTKO, TOAST A WASABI SNÍH HLAVNÍ CHOD KACHNÍ PRSO PĚTI VŮNÍ PO ASIJSKU, VARIACE CELERU A OMÁČKA HOISIN DEZERT PĚNA Z JERUZALÉMSKÝCH ARTYČOKŮ, SLANÝ KARAMEL, ARAŠÍDOVÁ ZMRZLINA A MANDARINKY. Přijďte ochutnat! :-)

  (28. 01. 2016)

 • Známý italský barman v našem RUNWAY baru 27.1.od 19hod.

  Ve středu 27. ledna od 19hod. bude v našem RUNWAY baru představovat své umění fantastický Mattia Cilia! Přiveze si s sebou čtyři skvělé drinky založené na Tito\'s vodce. Přijďte do RUNWAYe, bude to skvělý večer!\r\n

  (26. 01. 2016)

 • Otevírací doba kluziště SO + NE 23. - 24.1.

  Otevírací doba kluziště PAVILLON pro veřejnost je sobotu 23.1.: 11:30 - 16:15h. a v neděli 24.1.: 10 - 18h. Pro další info nás můžete kontaktovat na tel.: 607 005 905, 702 182 999 nebo 541 213 497

  (20. 01. 2016)

 • SILVESTR V PAVILLONU

  Vážení hosté, na Silvestra, tj. 31/12 budeme od 16:00hod. v restaurantu podávat pouze naše silvestrovské menu, které je uvedeno v sekci menu a také na FB. Věříme, že si velmi pochutnáte.

  (19. 12. 2015)

 • OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURANTU přes vánoční svátky až do Nového roku

  24.12.: 11:00 - 14:00 hod. - výdej objednávek \"take away\" a 16:00 - 23:00 hod. - štědrovečerní večeře
  25.12.: zavřeno
  26.12.: zavřeno
  27.12.: 12 - 22 hod.
  28.-30.12.: 11 - 23 hod.
  31.12.: 11:00 - 01+
  1.1.2016 zavřeno

  (10. 12. 2015)

 • ŠTĚDROVEČERNÍ MENU

  Štědrovečerní menu

  MENU CLASSIC

  AMUSE BOUCHE

  KLASICKÁ RYBÍ POLÉVKA S MÁSLOVÝMI KRUTONY

  SMAŽENÝ POHOŘELICKÝ KAPR, BRAMBOROVÝ SALÁT nebo VÍDEŇSKÝ SALÁT

  HRUŠKA VAŘENÁ VE VÍNĚ, VANILKOVÁ OMÁČKA A SORBET ZE SVAŘENÉHO VÍNA

  VARIACE VÁNOČNÍHO CUKROVÍ

  Cena menu 785 Kč včetně vánočního přípitku  MENU DE LUXE

  AMUSE BOUCHE


  HUMŘÍ CHLEBÍČEK S ŘAPÍKATÝM CELEREM A LANÝŽOVÝM OLEJEM

  nebo

  MARINOVANÝ LOSOSOVITÝ PSTRUH Z MOŘE V BRNĚ NA TOASTU, KAVIÁR A KOPROVÁ MAJONÉZA

  POLÉVKA Z ČOČKY PUY, ZELENINA A BYLINKY

  GRILOVANÝ CANDÁT, PAŽITKOVÝ KNEDLÍK SE ŠKVARKAMI A OMÁČKA Z UZENÉ PAPRIKY
  nebo
  ROLÁDA Z KROCANA PLNĚNÁ KAŠTANY A MERUŇKAMI, KAPUSTIČKY A KRUPICOVÉ KNEDLÍČKY
  nebo
  SMAŽENÝ POHOŘELICKÝ KAPR, BRAMBOROVÝ SALÁT nebo VÍDEŇSKÝ SALÁT


  ČOKOLÁDOVÝ FONDANT SE ZMRZLINOU S BAILEYS


  Cena menu DELUXE 995 Kč včetně vánočního přípitku

  (10. 12. 2015)

 • MIKULÁŠ NA LEDĚ 5.12. od 17.00h.

  MIKULÁŠ NA LEDĚ!

  Milí přátelé,

  dovolujeme si Vás, Vaše děti a známé tímto pozvat na sobotu 5.12. od 17.00hod. do naší PAVILLON ARENY na MIKULÁŠE NA LEDĚ. Přijďte se pobavit a oslavit Mikuláše tímto netradičním způsobem. Své krasobruslařské umění předvede v krátkém vystoupení i mistryně republiky Gabriela Kubová. Pro děti máme přichystánu sladkou odměnu. Pro dospěláky jsme připravili v naší občerstvovací stanici;) teplé nápoje - punč, svařené víno a zejména mikulášský guláš. Vstup je zdarma. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!:-)

  (02. 12. 2015)

 • Od 1.12. OTEVÍRÁME KLUZIŠTĚ!

  Od 1.12. otevíráme u restaurantu PAVILLON unikátní venkovní zastřešené kluziště, jehož předností je využití ledové plochy za každého počasí!

  • Standardní otevírací doba:

  Po-Pá 15-21 hod, So 10-20 hod a Ne 10-18 hod.

  Změna vyhrazena dle individuálních rezervací!

  • Jednorázové vstupné je 50 Kč/ osobu (časově neomezeno), děti do 5 let zdarma (v doprovodu platící osoby).

  • Možnost zapůjčení bruslí všech velikostí, cena je 50 Kč/pár (+ vratná záloha 500Kč/pár)

  • Cena za pronájem celého kluziště je 790 Kč/hod.

  U kluziště máme i stánek s občerstvením, v nabídce horké nápoje i drobné občerstvení.

  (30. 11. 2015)

 • LANÝŽOVÉ MENU 26. - 27.11.

  Připravili jsme pro Vás speciální lanýžové degustační menu a objednali čerstvé bílé lanýže z Alby - Piemonte
  AMUSE BOUCHE
  MARINOVANÝ MOŘSKÝ JAZYK SASHIMI, BABY GEM, OKURKY
  A BÍLÁ ŘEDKEV V LANÝŽOVÉM OLEJI
  1dl CHARDONNAY, 2013, Ca del´Baio, Luna d´Agosto 85 Kč
  POŠÍROVANÉ VEJCE, DEMI GLACE
  1dl Blanc de noir, 2014, Stapleton a Springer 135 Kč
  HOUBOVÉ RISOTTO
  1dl Nebbiolo d´Alba, 2010, Albino Rocca, 150 Kč
  LINGUINE S LANÝŽOVOU OMÁČKOU / nebo
  SMAŽENÝ TELECÍ BRZLÍK, CELEROVÉ TĚSTOVINY ORZO, LANÝŽOVÁ OMÁČKA
  0,5 dl Chardonnay, 2005, Mikrosvín Mikulov 135 Kč
  Sorbet
  GRILOVANÁ TELECÍ SVÍČKOVÁ A KARBANÁTEK S FOIE GRAS,
  BRAMBOROVÉ PYRÉ A BABY ŠPENÁT
  1 dl Barolo, 2010, Castagni, Michele Reverdito 185 Kč
  PĚNA Z BÍLÉ ČOKOLÁDY A LANÝŽE, LESNÍ OVOCE A FIALKY
  1dl Riesling, 2010, Kabinet, Dr. Pauly 130 Kč
  Cena degustačního lanýžového 7-chodového menu 1150 Kč
  V nabídce budou i čerstvé bílé lanýže z Alby - Piemonte

  (23. 11. 2015)

 • Beaujolais nouveau est arrive!!! 18.11.2015

  Mladé Beaujolais je ZDE! Můžete ho ochutnat již dnes!

  (19. 11. 2015)

 • Menu k Beaujolis od 19.11.

  Mousse z foie gras, kdoule a redukce z balsamica 220 Kč

  Francouzský kohout na víně, žampiony, slanina
  a bramborové pyré 360 Kč

  Créme caramel, fazole tonka a sorbet z mučenky 155 Kč

  Cena celého menu je 655 Kč

  (18. 11. 2015)

 • Uzavřená společnost ve ČT 12.11. od 17 do 19 hod.

  Vážení hosté, dnes, ve ČT 12.11. je v restaurantu od 17 do 19 hod. uzavřená společnost. Děkujeme za pochopení.

  (12. 11. 2015)

 • VYLOSOVÁNÍ VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE

  A JE TO TADY! Včera jsme uzavřeli soutěž o Svatomartinskou degustační večeři pro dva v restaurantu Pavillon! Vítěz si může vychutnat ve dnech 6. - 13.11. Svatomartinské degustační menu DE LUXE. Ze správných odpovědí jsme vylosovali šťastného výherce, kterým se stal pan Jiří Heinrich!! GRATULUJEME!

  (05. 11. 2015)

 • Soutěž o Svatomartinskou degustační večeři pro dva.

  Soutěžíme o dva poukazy na Svatomartinské degustační menu DE LUXE v restauraci Pavillon. To budete moci ochutnat ve dnech od 6.11. do 13.11. A co musíte udělat pro to, abyste mohli vyhrát?

  (29. 10. 2015)

  více

  méně

 • Svatomartinské hody 6. - 13.11.

  I letos se držíme tradic! A proto se můžete, ve dnech 6. - 13.11., těšit na výborné husí speciality doplněné vhodným výběrem vín. Připraveno pro vás bude jak celodenní menu CLASSIC, tak večerní speciální 6-ti chodové degustační menu DE LUXE.

  Od 11.11. přesně od 11:11 hodin budete moci také ochutnat nová, mladá Svatormatinská vína. Srdečně vás zveme!

  (21. 10. 2015)

  více

  méně

 • Ukázka z nového podzimního menu

  Přinášíme Vám malou ukázku z našeho nového podzimního menu. Více fotek také zde.

  (08. 10. 2015)

  více

  méně

 • ZBRUSU NOVÝ PODZIMNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK od 30.9.2015!

  Milí přátelé, vážení hosté, šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem pro Vás připravili zbrusu nový podzimní jídelní lístek. Přijďte ochutnat! U nás je jídlo jako zážitek :-)

  (29. 09. 2015)

 • Pátek 2.10.2015 - uzavřená společnost

  Vážení hosté, v pátek 2.10.2015 bude po celý den v restaurantu uzavřená společnost. Děkujeme za pochopení.

  (25. 09. 2015)

 • Skvělá zpráva! 24.9. u nás vaří sám Jiří Štift!

  Dne 24. září zavítá do naší restaurace Jiří Štift, mistr na asijskou kuchyni a šéfkuchař Spices restaurantu & baru hotelu Mandarin Oriental v Praze, veřejnosti známý jako porotce kuchařské show MasterChef.

  (26. 08. 2015)

  více

  méně

 • Summer Garden Closing Party 4.9. od 20 hodin

  (25. 08. 2015)

  více

  méně

 • Změna otevírací doby

  Vážení hosté, v neděli 30.8. budeme mít z provozních důvodů zavřeno. Děkujeme za pochopení.


  (17. 08. 2015)

 • NOVÝ LETNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

  Vážení hosté, připravili jsme pro Vás zbrusu nový jídelní lístek, který je založen na čerstvých a sezónních surovinách. Přijďte ochutnat!

  (03. 07. 2015)

  více

  méně

 • Sobota 6.6. uzavřená společnost - svatba a neděle 7.6. účast na ŠFF.

  Vážení hosté, v sobotu 6.6. máme v restaurantu uzavřenou společnost - svatbu a v neděli 7.6. je restaurant uzavřen z důvodu účasti na ŠPILBERK FOOD FESTIVALU. Budeme se na Vás opět těšit od pondělí 8.6.

  (02. 06. 2015)

 • DEGUSTACE ŠPIČKOVÝCH RYZLINKŮ DR. LOOSEN 2. 6.

  Vážené dámy a pánové,
  rádi bychom vás pozvali na ochutnávku špičkových ryzlinků z německé oblasti Mosel a Pfalz vinařství Dr. Loosen. Obrovskou reputaci Ernsta Loosena dokládá nespočet ocenění a pravidelné vysoké bodové hodnocení vinných kritiků. Degustaci osobně povede zástupce vinařství Matt Giedraitis.

  (27. 05. 2015)

  více

  méně

 • Výjimečný degustační večer s vinařstvím CHATEAU COS D\'ESTOURNEL

  Vážení gurmáni a přátelé dobrého vína, dovolujeme si Vás pozvat na výjimečný degustační večer, který pořádáme u nás v PAVILLONU s jedním z nejvýznamnějších francouzských vinařství CHATEAU COS D\'ESTOURNEL ve ČT 21.5. od 19.30h. Vína osobně představí generální ředitel vinařství pan Aymeric de Gironde.
  Speciální menu s nasnoubenými víny:
  Křupavý jarní salát s ředkvičkami, bylinky a čerstvý kozí sýr
  víno:Cos d´Estournel blanc 2012
  Grilovaná chobotnice na chilli, pyré z medvědího česneku s omáčkou z červeného vína
  víno: Goulé 2012
  Dušené telecí na víně a kořenové zelenině
  víno: Pagodes de Cos 2011 & 2010
  Sorbet z červeného vína s citrónovou meduňkou
  Jehněčí kotletky s pyré z pečeného česneku, bramborové risotto
  víno: Cos d´Estournel 2005 & 2002
  La Brique servírován s vinagrette z vlašských ořechů a rozinek
  víno: Cos d´Estournel 1989
  Cena menu vč.všech vín je 2.950 Kč.
  Počet míst je omezen, doporučujeme rezervaci!

  (07. 05. 2015)

 • Otevírací doba restaurantu v pátek 1. a 8.5.2015

  Vážení hosté, ve dnech 1. a 8.5. máme otevřeno jako v pátek, tj. 11 - 23:00hod. (PO-SO 11-23; NE 12-22h.) Těšíme se na Vás!:-)

  (30. 04. 2015)

 • Nová otevírací doba a jarní jídelní lístek

  Milí přátelé, s příchodem jara pro Vás náš šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem připravil nový jarní jídelní lístek. Na Vaše četná přání jsme také rozšířili naši otevírací dobu v neděli a to až do 22hod.! Budeme se těšit na Vaši návštěvu :-) Nová otevírací doba: PO - SO 11 - 23hod.; NE 12 - 22hod.

  (08. 04. 2015)

 • Velikonoční nabídka 3.- 6.4.

  Velikonoce se kvapem blíží a v Pavillonu jsme se na ně řádně připravili. Od Velkého pátku až do velikonočního pondělí si u náš můžete vychutnat nabídku plnou sezónních surovin: nebude chybět medvědí česnek, jarní kuřátko a kůzlečí maso. Doporučujeme rezervaci.
  PŘEDKRM
  JARNÍ SALÁTEK S MEDVĚDÍM ČESNEKEM, ŘEDKVIČKOU, ČERSTVÝM KOZÍM SÝREM A ŽLOUTKOVOU KROKETOU  malý 140 Kč/velký 195 Kč
  POLÉVKY
  VÝVAR Z JARNÍCH KUŘÁTEK, ZELENINA A ZASTŘENÉ VAJÍČKO 70 Kč
  BYLINKOVÉ CAPPUCCINO S VINAIGRETTEM Z NAMĚKKO VAŘENÉHO VAJÍČKA A MÁSLOVÉ KRUTONY 78 Kč
  HLAVNÍ CHODY
  RISOTTO S MEDVĚDÍM ČESNEKEM, MÍCHANÝ SALÁTEK 185 Kč
  BLANQUETTE –ZADĚLÁVANÉ RAGÚ Z FARMÁŘSKÉHO KŮZLÁTKA V LISTOVÉM TĚSTĚ 265 Kč
  PEČENÁ ROLÁDA Z JARNÍCH KUŘÁTEK S VELIKONOČNÍ BYLINKOVOU HLAVIČKOU 220 Kč
  KŮZLEČÍ ŘÍZEČKY S NOVÝMI BRAMBORAMI A ŘEDKVIČKOVÝM SALÁTKEM S KEDLUBNOU 250 Kč
  BRASÍROVANÉ BIO JEHNĚČÍ, PERLIČKOVÉ KROUPY, HOŘČIČNÉ SEMÍNKO A PYRÉ Z MLADÉHO ČESNEKU 295 Kč
  DEZERT
  TVAROHOVÝ KNEDLÍK SE SKOŘICÍ A ZAKYSANOU SMETANOU S ČERSTVÝMI JAHODAMI 85 KČ

  (29. 03. 2015)

  více

  méně

 • Uzavřená společnost v pátek 27.3. od 14.30h.

  Vážení hosté,
  z důvodu konání soukromé akce, je v pátek 27.3. restaurant otevřen pouze do 14:30 hod.
  Děkujeme za pochopení.
  Váš PAVILLON

  (26. 03. 2015)

  více

  méně

 • DEGUSTAČNÍ VEČER S VINAŘSTVÍM STAPLETON A SPRINGER 25.3.

  Rádi bychom vás pozvali na další vinařský večer, který se v naší restauraci odehraje ve středu 25.3. Šestichodové degustační menu Jana Kaplana bude doplněno o vína značky Stapleton Springer. Prvních 18 přihlášených čeká soukromá degustace s vinaři od 18:00, samotná večeře pak začíná v 19:00. 

  (16. 03. 2015)

  více

  méně

 • Provoz kluziště

  Dovolujeme si Vás informovat o ukončení provozu na našem kluzišti.

  (03. 03. 2015)

  více

  méně

 • VINAŘSKÝ VEČER S ROMANEM FABIGEM 4. 3.

  Milí hosté a přátelé dobrého vína, rádi bychom vám představili seriál degustací, které se v roce 2015 odehrají v restaurantu Pavillon. Bude toho opravdu mnoho: zažijete nejen tematické večery ale i slepé degustace na putovaní za terroir. Začneme mladou hvězdou z Moravy. Roman Fabig je 26letý rodák z Hustopeče, který zdědil vinohrady po svých prarodičích (jeho dědeček mu na vinici stále pomáhá). Pro prvních 18 osob, kteří si zarezervují místo je připravena od 18:00 soukromá degustace s Romanem Fabigem v naší vinotéce. Degustační večeře začíná v 19:00. Rezervujte si své místo do 2. 3. Celou nabídku najdete v sekci MENU.

  (23. 02. 2015)

  více

  méně

 • Večerní nabídka šéfkuchaře: 4 chody za 595 Kč

  Po celý březen si můžete u nás v Pavillonu vychutnat speciální večerní nabídku našeho šéfkuchaře Jana Kaplana. Za 595 Kč si vychutnáte čtyři chody a amuse bouche. Cena taktéž zahrnuje dvě sklenice vína k menu a stolní vodu.
  MENU
  Amuse bouche
  Tartar z mořského pstruha, šalotka, dresink ze sladké hořčice s koprem
  Cappuccino z hrášku s mléčnou pěnou, kokosové želé
  Grilovaný Teres Major z farmářského vepříka, croquant, bramborové pyré a glazovaná zelenina
  Panna cotta s borůvkovou zmrzlinou, konfit z borůvek a vanilkové beignets
  Menu si můžete vychutnat každý den od 18:00 (kromě neděle). Doporučujeme si místo zarezervovat.

  (23. 02. 2015)

 • VALENTÝNSKÉ MENU V PAVILLONU: 7 CHODŮ ZA 990 Kč

  Vážení přátelé, milí hosté, rádi bychom vás pozvali na speciální valentýnské menu, které pro vás již tradičně připraví šéfkuchař Jan Kaplan. Cena 990 Kč zahrnuje 7chodové degustační menu a skleničku Prosecca na přivítanou. Oslavte svátek zamilovaných skvělým gastronomickým zážitkem! Budeme se na vás těšit 14. 2. od 17 hodin. Celou nabídku naleznete v sekci menu. Pro rezervace nás neváhejte kontaktovat. 

  (02. 02. 2015)

 • Skvělý víkend v PAVILLONU: 4 chody za 345 Kč!

  Přijďte ochutnat SPECIÁLNÍ VÍKENDOVOU NABÍDKU!
  PŘEDKRM
  KREVETOVÝ KOKTEJL S ŘAPÍKATÝM CELEREM
  89 Kč
  POLÉVKA
  RYBÍ BORŠČ S PĚNOU Z PODMÁSLÍ
  55 Kč
  HLAVNÍ CHODY
  DOMÁCÍ BRAMBOROVÉ NOKY, POLNÍČEK, OMÁČKA S LESNÍMI HOUBAMI A SLOVENSKÝ HORSKÝ SÝR (V)
  165 Kč
  POMALU DUŠENÁ HOVĚZÍ LÍČKA NA ČERNÉM PIVU, ŠPEKOVÝ KNEDLÍK A GLAZOVANÁ ZELENINA
  165 Kč
  DEZERT
  JABLEČNÝ KOLÁČ S MAKOVOU ZMRZLINOU
  89 Kč
  Zvýhodněná cena menu (předkrm, polévka, hlavní jídlo a dezert): 345 Kč
  (V)- Vegetariánské jídlo

  (31. 01. 2015)

 • HOCKEY GASTRO CUP NEDĚLE 18.1.2015

  Máte už plány na neděli 18.1.? Přijďte se pobavit a podpořit dobrou věc k nám na kluziště. Tímto vás zveme na 2. ročník Gastro Hockey CUPu. Na ledě se střetnou zástupci těch nejlepších brněnských restaurací, užijete si skvělé občerstvení a samozřejmě také bohatou tombolu. Začínáme už v 10.00hod., celým dnem nás bude provázet Tomáš Matonoha. Výtěžek z akce poputuje na podporu centra dětské traumatologie FN Brno. Těšíme se na setkání! Vstupné: dospělí 300,-Kč, děti zdarma (vč. občerstvení a lístku do tomboly).

  (14. 01. 2015)

 • Otevírací doba kluziště a restaurantu PAVILLON o víkendu 17.+18.1.

  Vážení přátelé, milí hosté, otevírací doba kluziště PAVILLON pro veřejnost je v sobotu 17.1. od 12:00 do 21:00hod. V neděli 18.1. je kluziště pro veřejnost uzavřeno z důvodu konání GASTRO HOCKEY CUPu. Restaurant PAVILLON je otevřen v sobotu 17.1. od 11 do 23:00hod., v neděli 18.1. je restaurant celý rezervován pro akci GASTRO HOCKEY CUPu. Děkujeme za pochopení.

  (09. 01. 2015)

 • JEDINEČNÝ SILVESTR V PAVILLONU

  Připravili jsme pro Vás Silvestrovské 5ti chodové menu šéfkuchaře Jana Kaplana, které si můžete sami sestavit z 11ti nabízených chodů. Menu budeme podávat od 19:00 hodin.
  V ceně
  menu je welcome drink, hudba-houslové trio, novoroční přípitek, ale také možnost neomezeného bruslení v naší PAVILLON ARENĚ, kterou můžete využít večer do 22.00 a to i včetně zapůjčení bruslí.
  Cena menu je 980 Kč.
  SILVESTR MENU – VÝBĚR Z 11-TI CHODŮ
  Amuse bouche - pozornost šéfkuchaře
  Uzená ústřice, pórek, řapíkatý celer a champagne pěna
  Studené předkrmy
  Carpaccio z mořského vlka, passion fruit majonéza, puffovaná černá rýže a koriandr
  Terinka z husích foie gras, želé z vína Pálava a nakládané hrozny
  Polévka
  Květáková polévka s tygřími krevetami a prachem z mořských řas Wakame
  Teplé předkrmy
  Parmice nachová na grilu, bylinkové pyré, jelítko a lanýžový olej
  Foie gras na grilu, kořeněný ananas a vánočkové krutony
  Sorbet
  Sorbet z krvavého pomeranče a želé z vodky Russian standard
  Hlavní chody
  Variace z uzené křepelky, lanýžový krém, špenát a pancetta
  Pečená divoká Kachna, pyré z jeruzalémských artyčoků, cukety a cassis jus
  Sýrový chod
  Výběr z francouzských sýrů s domácím lilkovým chutney s černuchou
  Dezerty
  Bavarois z tmavé čokolády Valrhona 70% se zmrzlinou z černého rybízu a Runway bar koktejl želé
  Lava cake z čokolády Quanaya s tymiánovou zmrzlinou.
  Doporučujeme rezervaci na tel.čísle: 607 005 905, 541 213 497 nebo na email: info@restaurant-pavillon.cz

  (22. 12. 2014)

 • KLUZIŠTĚ PAVILLON - otevírací doba 29.12. - 4.1.2015

  Vážení hosté kluziště PAVILLON, otevírací doba 29.12. - 4.1.2015:
  29.–31.12.: 10.00 – 21.00hod.; 1.1.2015: zavřeno; 2.+3.1.: 10.00 - 20.00hod.; 4.1.: 10.00-18.00hod.
  Změna vyhrazena dle individuálních rezervací. Pro ověření volného termínu nás prosím kontaktujte na tel: 607 005 905, nebo na email: info@restaurant-pavillon.cz

  (21. 12. 2014)

 • OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURANTU PŘES VÁNOČNÍ SVÁTKY

  ST 24.12. 11 - 14:00 (jen výdej Take away), 14 - 22:00
  ČT 25. a PÁ 26.12. zavřeno
  SO 27.12. 11 - 23:00
  NE 28.12. 11 - 15:00
  PO 29. + ÚT 30.12. 11 - 23:00
  ST 31.12. 11 - 01+
  ČT 1.1.2015 zavřeno
  od PÁ 2.1.2015 otevřeno standardně

  (16. 12. 2014)

 • VÁNOCE V PAVILLONU

  Milí přátelé, vážení hosté,
  vánoční čas se již nezadržitelně blíží a s ním i štědrý večer. Pro ty z Vás, kteří si chtějí v klidu a bez námahy užít štědrovečerní večeři, připravil šéfkuchař Jan Kaplan dvě varianty VÁNOČNÍHO MENU, které budeme podávat 24.12. od 14 do 22 hodin. Obě varianty naleznete v sekci MENU - DEGUSTAČNÍ MENU.

  Dále Vám také nabízíme možnost TAKE AWAY. Stačí vyplnit objednávkový formulář, který Vám rádi zašleme na email (napište nám na: info@restaurant-pavillon.cz nebo volejte 607 005 905) a pak už si jen vyzvednout svoji sváteční večeři.
  Take away vydáváme od 23.12.2014 od 16 do 22hod. a 24.12. od 11 do 14 hodin.

  Pro Vaše nejbližší, kamarády nebo obchodní partnery Vám také nabízíme zajímavý dárek. Gurmánské zážitky jsou tou pravou volbou! Využijte možnosti zakoupení DÁRKOVÉHO CERTIFIKÁTU ve Vámi zvolené hodnotě.  Náš profesionální tým kuchařů připraví pro obdarované ten pravý gurmánský zážitek. Stačí nám jen napsat či zavolat a my Vám  připravíme dárkový certifikát, který si jednoduše vyzvednete.

  Za tým restaurantu PAVILLON
  Mirek Jindra a 
  Jan Kaplan

  (11. 12. 2014)

 • GABRIELA KUBOVÁ V PAVILLON ARÉNĚ

  Přijďte si zabruslit s Gabrielou Kubovou, mistryní ČR v krasobruslení!
  V soboru 13.12. od 17.00hod., vystoupí se svým tanečním partnerem Matějem Novákem na kluzišti PAVILLON. Po vystoupení můžete Vy, i Vaše děti vyzkoušet ledovou plochu a zabruslit si přímo s ní:-)

  (11. 12. 2014)

 • NOVĚ OTEVŘENÉ KLUZIŠTĚ!

  OTEVŘELI JSME PRO VÁS KOMPLETNĚ ZASTŘEŠENÉ KLUZIŠTĚ PAVILLON.
  Provozní doba:
  PO-PÁ: 15-21hod.
  SO: 10-20hod.
  NE: 10-18hod.
  Vstupné: 50 Kč
  Půjčovné bruslí: 30Kč/pár
  Možný i pronájem celého kluziště na Vaše soukromé či firemní akce: 750 Kč/hod.

  (06. 12. 2014)

 • NEODOLATELNÉ VÍKENDOVÉ MENU ZA 350Kč!!

  Přijďte ochutnat :-)
  DOMÁCÍ BANKETNÍ PEČIVO, MÁSLO
  SALÁT Z ČERVENÉ ŘEPY, ŠLEHANÝ KOZÍ SÝR, VLAŠSKÉ OŘECHY
  GRILOVANÝ LOSOS, BYLINKOVÝ COUS COUS, MANDLE
  A ESTRAGONOVÁ OMÁČKA
  BAVAROIS Z TMAVÉ ČOKOLÁDY A SORBET Z MUČENKY A POMERANČE

  (06. 12. 2014)

 • MIKULÁŠ NA LEDĚ

  MIKULÁŠ NA LEDĚ!
  Milí přátelé, vážení hosté,
  dovolujeme si Vás, Vaše děti a známé tímto pozvat na pátek 5.12. od 17.00hod. do naší PAVILLON ARENY na Mikuláše na ledě. Přijďte se pobavit a oslavit Mikuláše tímto netradičním způsobem. Máme pro Vás připraveny hry a soutěže se sladkou odměnou. Pro všechny dospěláky jsme připravili welcome drink, teplé nápoje - punč, svařené víno, hořící koktejly a občerstvení. Vstup zdarma!
  Váš PAVILLON

  (02. 12. 2014)

 • LANÝŽOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU

  Milí přátelé, vážení hosté,
  ve dnech 27. - 29.11. podáváme DEGUSTAČNÍ LANÝŽOVÉ MENU, které obsahuje čerstvé bílé lanýže z Alby - Piemontu, vlastnoručně sbírané naším sommeliérem.

  Tuto exklusivní nabídku Vám nabídneme ČT + PÁ (27+28.11.) 17-23hod., SO 11-23hod. a najdete ho v sekci Menu - Degustační menu. Cena menu 2390 Kč. Rádi nám nabídneme i možnost výběru jednotlivých chodů.
  Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
  Váš PAVILLON 

  (24. 11. 2014)

 • Víkendová nabídka 22. a 23.11 speciální 4chodové menu za 495 Kč

  Milí přátelé, vážení hosté, šéfkuchař Jan Kaplan pro Vás na tento víkend 22. a 23.11. připravil opravdu zajímavou víkendovou nabídku: SPECIÁLNÍ 4-CHODOVÉ MENU pouze za 495 Kč!
  Amuse bouche
  POZORNOST ŠÉFKUCHAŘE
  Předkrm
  UZENÁ HUSÍ PRSÍČKA, CELEROVÁ HOŘČICE
  Polévka
  RYBÍ RAJČATOVÁ POLÉVKA S PASTISEM
  Hlavní chod
  DÝŇOVÉ RISOTTO S TYGŘÍMI KREVETAMI
  Dezert
  BAVAROIS Z TMAVÉ ČOKOLÁDY VALRHONA
  S MANDARINKOVOU ZMRZLINOU
  V ceně menu je talířek pečiva z vlastní pekárny, které dodáváme i do Sklizena, s pomazánkou

  (22. 11. 2014)

 • Beaujolais nouveau doplněné o Coq au vin - tradiční kohout na víně

  Na dnešní den pro Vás máme speciální nabídku - Beaujolais nouveau doplněné o "Coq au vin" - tradiční kohout na víně v exkluzivní úpravě šéfkuchaře Jana Kaplana. 

  Le beaujolais nouveau 1dcl / 50Kč

  Kohout na červeném víně, bramborové pyré, upečené krémové žampiony, glazovaná cibulka, chips z pancetty a máslové krutony
  335 Kč

  Těšíme se na Vaši návštěvu

  (17. 11. 2014)

 • SVATOMARTINSKÉ MENU 10.-15.11.

  Milí přátelé, vážení hosté,
  šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem pro Vás připravil dvě varianty Svatomartinského menu, které budeme podávat od 10. do 15.11., vždy celý den i místo poledního menu.

  CLASSIC
  Amuse bouche – pozornost šéfkuchaře
  Domácí pečivo
  Husí játra, sádlo a škvarky
  Mladý Muškát Moravský, 2014, Vinařství Gotberg 0,1 l / 38 Kč
  Husí vývar s nudlemi, zeleninou, masem a bylinkami
  Konfitované husí stehno s bylinkami, bílé, červené a dýňové zelí, bramborové lokše a křupavá cibule
  Svatomartinské, Modrý Portugal, 2014, Vinařství Sedlák 0,1 l / 38 Kč
  Brusinkový trhanec s vanilkovou zmrzlinou
  Bee’s field, 2014, Vinařství Jakub Šamšula 0,1 l / 40 Kč

  Cena za menu classic je 450 Kč, cena vinného menu je dle vybraných vín.

  DE LUXE
  Amuse bouche – pozornost šéfkuchaře
  Domácí pečivo
  Husí játra, sádlo a škvarky Mladý Muškát Moravský, 2014, Vinařství Gotberg 0,1 l / 38 Kč
  Uzená husí prsíčka s vanilkovou cibulí a bylinkami
  Svatomartinské,Zweigeltrebe Rosé,2014,Vinařství Sedlák 0,1 l / 38 Kč
  Husí kaldoun s droby, masem, nudlemi a šlehaným žloutkem.
  Zmrzlina z husích foie gras se sorbetem z červené řepy a medu, vánočkové krutony
  Grains de Roy, 2012, Pacherenc du Vic-Bilh 0,05 l / 85 Kč
  Grilovaná husa, pyré z bílého, červeného a dýňového zelí*, bramborové mini knedlíčky, křupavá cibule a kaštany *na přání zelí v klasické úpravě
  Svatomartinské, Modrý Portugal, 2014, Vinařství Sedlák 0,1 l / 38 Kč
  Císařský trhanec s omáčkou z lesního ovoce a borůvkovou zmrzlinou
  Bee’s field, 2014, Vinařství Jakub Šamšula 0,1 l / 40 Kč

  Cena za menu DE LUXE je 890 Kč, cena vinného menu je dle vybraných vín.

  (03. 11. 2014)

 • FASHION SHOW Gábiny Páralové 21.10.2014

  Vážení hosté, je nám ctí dnes večer spolupořádat módní přehlídku etablované osobnosti české módy, paní Gábiny Páralové. Program večera bude zpestřen vystoupením zpěvačky Lenky Dusilové a Rhyse Braddocka. Oficiálním hostem přehlídky je primabalerína Národního divadla Brno Jana Přibylová. Z tohoto důvodu bude dnes restaurant PAVILLON i bar RUNWAY pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.

  (21. 10. 2014)

 • Speciální reopeningové 4-chodové menu

  AMUSE BOUCHE
  BAPHOMET, ŠUMIVÉ VÍNO, JAKUB ŠAMŠULA 1dcl / 65 Kč
  DOMÁCÍ BANKETNÍ PEČIVO, MÁSLO
  CARPACCIO Z JESETERA, LIMETA, CHORIZO, GEL ZE ŽLUTÝCH PAPRIK A PRACH Z MOŘSKÝCH ŘAS
  RYZLINK VLAŠSKÝ, 2013, POZDNÍ SBĚR, VINAŘSTVÍ GALA 40 / 75 Kč
  GRUNER VELTLINER, 2013 ZIESELRAIN, PETRA UNGER, KREMSTAL 65 / 120 Kč
  CAPPUCCINO Z JERUZALÉMSKÝCH ARTYČOKŮ
  POMALU DUŠENÉ DANČÍ OSSO BUCCO NA ŽLUTÉM CURRY, LEPKAVÁ RÝŽE A UZENÉ RYBÍ KROKETY
  MERLOT, 2011, VÝBĚR Z HROZNŮ, VINAŘSTVÍ GOTBERG 45 / 80 Kč
  CHIANTI CLASICCO, 2010 , CASTELO DI VOLPAIA, TOSCANA 90 / 160 Kč
  BAVAROIS ZE 70% TMAVÉ ČOKOLÁDY VALRHONA A ZMRZLINA Z ČERNÉHO RYBÍZU
  PÁLAVA, 2013, VÝBĚR Z HROZNŮ, VINAŘSTVÍ GOTBERG 45 / 80 Kč
  PACHERANS DU VIC – BILH, 2012 75 / 150 Kč
  SLADKÉ PŘEKVAPENÍ PAVILLON
  CENA 4-CHODOVÉHO MENU 495 KČ
  CENA VINNÉHO MENU JE VARIABILNÍ DLE ZVOLENÝCH VÍN

  (09. 10. 2014)

 • Nový interiér restaurantu

  Milí přátelé, vážení hosté, rádi bychom Vás tímto pozvali do nově zrekonstruovaných prostor restaurantu PAVILLON, který jsme upravili tak, aby jste se u nás cítili co nejpříjemněji. V krásném a novém interiéru si můžete vychutnat nevšední gurmánské zážitky, které Vám připraví z čerstvých a lokálních surovin šéfkuchař Jan Kaplan, který vařil i ve vyhlášeném michelinském restaurantu Gordona Ramseye v Londýně. O tom, že naše gastronomie je na nejvyšší úrovni svědčí i fakt, že jsme letos v červnu získali v prestižní soutěži TOP RESTAURACE ČR 2014 v kategorii evropská kuchyně 3.místo. Přijďte se přesvědčit a navštivte nás v NOVÉM PAVILLONU!

  (22. 09. 2014)

 • VÍKENDOVÉ MENU 13.-14.9.

  Milí přátelé,
  na tento víkend si pro Vás šéfkuchař Jan Kaplan připravil následující  speciální menu:
  Amuse bouche
  Domácí kančí paštika s vanilkovou cibulí a nakládanou zeleninou
  Pikantní zvěřinový guláš, houskové knedlíky a červená cibule
  Borůvkový sorbet s perníkovou pěnou

  Cena menu je 350 Kč.
  Přijďte si zpříjemnit víkend dobrým jídlem !
  Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme hezký víkend :)
  Váš PAVILLON

  (12. 09. 2014)

 • HLEDÁME ŠIKOVNÉ ČÍŠNÍKY

  Hledáme šikovné číšníky s praxí, nejlépe se zahraničními zkušenostmi. Aktivní angličtina a zájem o zážitkovou gastronomii podmínkou. 
  Prosím posílejte své CV a motivační dopis na info@restaurant-pavillon.cz nebo volejte na telefonní číslo 777 788 144.
  Těšíme se na případnou spolupráci!
  Váš PAVILLON

  (26. 08. 2014)

 • HODNOCENÍ GRAND RESTAURANT

  Vážení a milí přátelé, příznivci Pavillonu. Jelikož je naše restaurace v Maurerově výběru TOP restaurací pro rok 2015, prosíme Vás o hodnocení. Hodnotit můžete na stránce http://grandrestaurant.cz/jak-hodnotit či mobilní aplikací http://www.grandrestaurant.cz/jak-hodnotit-pomoci-sms. Stačí se přihlásit a poté už jenom známkovat jako ve škole.
  Děkujeme a těšíme se na Vaši příští návštěvu!
  Váš PAVILLON

  (23. 08. 2014)

 • Pátek s kouřovými koktejly - zahrádka PAVILLON

  Dnes večer od 20.00hod. se můžete těšit na naší zastřešené a vyhřívané zahrádce na speciální kouřové koktejly, letní kino s legendárním filmem KOUŘ s DJ Arnoštkem (1990, režie Tomáš Vorel) a na DJ Messera. Už teď se na Vás těšíme! :-)

  (21. 08. 2014)

 • Víkendové menu LUKÁŠE NEČASE

  Milí přátelé, vážení hosté, příznivci dobrého jídla, dovolujeme si Vám odhalit VÍKENDOVÉ MENU LUKÁŠE NEČASE, které bude spolu s týmem našich kuchařů podávat při příležitosti akce Grand Prix 15. – 16.8.

  Menu
  Terinka z BIO vajíčka s celerovou hořčicí a černým sezamem
  Filátko punkevního pstruha, kerblíková esence a uzený,,Fish Cake‘‘
  Brasírovaný králík, restované lišky a Demi-Glace s růžovým vínem
  Telecí roštěná ,, Sous-Vide“, morková emulze, barevná karotka, vanilka
  Sorbet z krvavého pomeranče, pomerančová granita a želé z vodky
  Netradiční levandule s jogurtem, lesními plody a cukrovou vatou
  Cena menu: 1190,-
  Vinné menu pro Vás právě připravujeme.
  Rezervujte si prosím Vášj stůl na tel. čísle +420 541 213 497 /+420 607 005 905 nebo e-mailem: info@restaurant-pavillon.cz
  Těšíme se na Vás!

  (14. 08. 2014)

  více

  méně

 • VÍKENDOVÉ MORAVSKÉ MENU LUKÁŠE NEČASE 15 - 16.8

  Již příští víkend 15. – 16.8 se koná akce Grand Prix a my jsme pro Vás připravili speciální překvapení. Naše pozvání přijal šéfkuchař LUKÁŠ NEČAS, kterého si Vám tímto dovolujeme představit.
  Lukáš Nečas má obrovské kulinářské zkušenosti, zejména ze zahraničí. Začínal však v roce 1994 v Brně v hotelu Internacional jako kuchařský učeň. Po absolvování hotelové školy v Melbourne v Austrálii pracoval v nejlepší australské restauraci Vue de Monde. Poté odletěl do irského Dublinu, kde mimo jiné pracoval v restauraci I’Ecrivain, která je oceněna michelinskou hvězdou. 
  Má rád lokální odlehčenou gastronomii, kterou dokáže na talíř prezentovat s inovativní fantazií a extravagancí. Preferuje kvalitní české suroviny od lokálních zemědělců a farmářů.
  V posledních měsících působil jako šéfkuchař hotelu Austerlitz ve Slavkově u Brna, která se v roce 2012 stala nejlepší golfovou restaurací v ČR.Pro tento speciální víkend si pro Vás připravil moravské menu, které Vám za nedlouho odhalíme. Máte se na co těšit!
  S přáním hezkého dne
  Váš PAVILLON

  (09. 08. 2014)

 • LETNÍ KINO A DALŠÍ PROGRAM NA NAŠÍ ZASTŘEŠENÉ ZAHRÁDCE

  Dovolujeme si Vám představit nejbližší program naší letní zahrádky, zejména letní KINO, na které se můžete těšit každé ÚTERÝ, ČTVRTEK A SOBOTU, vždy od 20:30 hodin
  ČT 14.8. od 20:30 - Letní kino, film OSVÍCENÍ (1980)
  PÁ 15.8 SPECIÁLNÍ PROGRAM MOTO GP - večer zahraje kapela Ant Attack
  SO 16.8. SPECIÁLNÍ PROGRAM MOTO GP - večer zahraje DJ Javas
  PO 18.8. od 19:00 - Argentinské tango
  ÚT 19.8. od 20:30 - Letní kino, film REVIVAL (2013)
  ST 20.8. od 20:00 - Jazzově laděný večer
  ČT 21.8. od 20:30 - Letní kino, film VYKOUPENÍ Z VĚZNICE SHAWSHANK (1994)
  22.8. od 20:30 - Letní kino KOUŘ (1990), Kouřová párty - DJ Messer
  SO 23.8. od 20:30 - Letní kino, film SLAVNOSTI SNĚŽEK (1983)
  PO 24.8. od 19:00 - Argentinské tango
  ÚT 25.8. od 20:30 - Letní kino, film PŘÍBĚH KMOTRA (2013)

  (05. 08. 2014)

 • NOVÉ POSILY NAŠEHO TÝMU

  S radostí Vám v restaurantu představíme naše nové posily a to zejména špičkového kuchaře, který prošel významným londýnským restaurantem oceněným michelinskou hvězdou. Spolu s šéfkuchařem Janem Kaplanem pro Vás také připravili zcela nový a originální jídelní lístek, který je složen z těch nejčerstvějších sezónních surovin od lokálních farmářů, kteří pracují v ekologicky šetrném režimu. Společně s novým jídelním lístkem Vám nabídneme nejen vlastnoručně vyráběné domácí pečivo, ale i těstoviny a sorbety. Přijďte ochutnat v krásně upravených prostorách restaurantu jedinečný kulinářský zážitek. Těšíme se na Vás!

  (21. 07. 2014)

 • Festival pokračuje v PAVILLONU

  Milí přátelé, vážení hosté,pro všechny, kteří jste nás nestihli navštívit na Špilberk food festivalu, jsme připravili jako polední nabídku od úterý 10.6. do pátku 13.6. výběr toho nejlepšího! Můžete ochutnat naše nejžádanější festivalové jídlo - Kulatou plec z mladého jelena po asijsku, s květákovým pyré a s krevetami; nebo 40 dní vyzrálou farmářskou kotletu s bramborovou kaší a omáčkou z jablek. Jako sladkou tečku máme pro Vás připravený festivalový dezert Bavarois, který na Špilberku sklidil velký ohlas :-) Neváhejte, pouze do pátku 13.6.! Už teď se na Vás těšíme. Váš restaurant PAVILLON

  (10. 06. 2014)

 • ŠPILBERK FOOD FESTIVAL 6. - 8.6. 2014

  Stejně jako loni se náš restaurant PAVILLON zúčastní ŠPILBERK FOOD FESTIVALU (ŠFF), který se uskuteční ve dnech 6. - 8.6. 2014 v prostorách hradu Špilberk. Z tohoto důvodu bude provoz restaurantu omezen, v provozu bude pouze zahrádka s grilem. Na ŠFF se můžete těšit na gastronomický zážitek, připravili jsme pro Vás atraktivní menu: Jeseter marinovaný v citrusech /sashimi style/, okurky a dressing z černého sezamu; Kulatá plec z mladého jelena po asijsku, grilované krevety a květákové pyré; Vepřová farmářská kotleta /vyzrálá 40 dní/, pečená sous vide, křenová bramborová kaše a omáčka z jablek; Pomalu pečený milleu feuille z kančího boku, limetkový créme fraiche a domácí nakládaná zelenina; Bavarois z mléčné čokolády Jivara, čerstvé jahody a jahodový sorbet. Variace lanýžků z čokolády Valrhona /4 kusy/

  (02. 06. 2014)

 • Slavnostní otevření letní zahrádky 30.5. v 18.00

  Milí přátelé, otevíráme báječné místo pro Vaše nikam nespěchající letní dny, rozvrkočené podvečery a múz plné noci. Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na slavnostní otevření zahrádky. Bránu rozmarného léta pootevřeme již tento pátek 30.května v 18.00 hod. Na otevření zahrádky jsme pro Vás připravili bohatý program: 18.00 Welcome drink, raut; 18.30 Na mikrofon - stand up comedy brněnské partičky - 1.část; 19.15 Soutěžní kvíz o večeři pro dva; 20:00 Na mikrofon - 2.část; 21:00 Koncert zahraniční kapely Ant Attack (Britpop 80. - 90.let); 23:00 DJ Granata. Celým večerem Vás bude provázet známý moderátor Michal Chylík. Už teď se na Vás těšíme!

  (29. 05. 2014)

 • Chřestové menu

  Šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem pro Vás připravil speciální chřestové polední menu, které naleznete v sekci MENU - polední nabídka. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Váš PAVILLON

  (26. 05. 2014)

 • Speciální asijské polední menu

  Šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem pro Vás připravil nevšední asijské polední menu, které naleznete v sekci MENU - polední nabídka. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Váš PAVILLON

  (12. 05. 2014)

 • Nové degustační menu

  Vážení hosté, milí přátelé, šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem pro Vás připravil nové, dokonale chuťově vyladěné degustační menu, které je složeno ze sezónních a čerstvých surovin. Společně s novým nápojovým lístkem Vás velmi mile překvapí :-) Přijďte si odpočinout od ruchu velkoměsta i na naši zahrádku v krásném prostředí parku Koliště. Těšíme se na Vaši návštěvu! Váš restaurant PAVILLON

  (23. 04. 2014)

 • VELIKONOČNÍ MENU

  Vážení hosté, milí přátelé, na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili speciální velikonoční polední menu, které naleznete v sekci MENU. Otevřeno máme v sobotu 19.4. od 11 do 23 hod., v neděli 20.4. od 11 do 18 hod. a v pondělí 21.4. máme otevřeno 11 - 20 hod. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Váš PAVILLON

  (18. 04. 2014)

 • ZBRUSU NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK A NÁPOJOVÝ LÍSTEK

  Připravili jsme pro Vás zbrusu nový jídelní lístek, jehož základem jsou čerstvé a sezónní suroviny. Společně s novým nápojovým lístkem Vás velmi mile překvapí :-)

  (05. 04. 2014)

 • Jarní jídelní lístek

  Vážení přátelé, šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem pro Vás právě připravuje zbrusu nový jarní jídelní lístek, v nejbližších dnech se můžete těšit na velmi zajímavou nabídku!

  (23. 03. 2014)

 • UKONČENÍ BRUSLAŘSKÉ SEZÓNY

  Vážení přátelé, včerejší GASTRO HOCKEY CUP 2014, na kterém mužstvo restaurantu PAVILLON obsadilo pěkné 3.místo (z brněnských restaurantů jsme byli 1. :-) ), uzavřel zimní bruslařskou sezónu na našem kluzišti. Děkujeme všem, kteří naše kluziště navštívili a věříme, že jste byli spokojeni. Opět se na Vás budeme těšit na kluzišti v nové zimní sezóně 2014/15.

  (10. 03. 2014)

 • GASTRO HOCKEY CUP 2014

  Vážení přátelé, milí hosté, dovolujeme si Vás tímto srdečně pozvat na netradiční hokejový turnaj GASTRO HOCKEY CUP 2014, který se uskuteční již tuto neděli 9.3.2014 u nás na kluzišti u restaurantu PAVILLON. Turnaje se zúčastní týmy Restaurantu PAVILLON, Borgo Agnese, Koishi, Savannah, Divoká vařečka+Coucou a Culinary Prague team. Začátek akce je v 11.00 hod., předpokládaný čas finále turnaje je 20.00 hod. Vstupné je 200,-Kč/osobu, děti zdarma. V ceně vstupného je veškerá konzumace připraveného jídla a pití + bohatá tombola. Výtěžek z akce půjde na dětskou traumatologii FN Brno. Celý den Vás bude provázet pan Tomáš Matonoha a o pohoštění se postarají všechny zúčastněné restaurace. Těšíme se na Vás! Váš restaurant PAVILLON

  (07. 03. 2014)

  více

  méně

 • GASTRO HOCKEY CUP 2014

  Dovolujeme si Vás upozornit, že tuto neděli 9.3. 2014, bude restaurant PAVILLON po celý den uzavřen (pro běžný provoz) z důvodu pořádání GASTRO HOCKEY CUPU.

  (06. 03. 2014)

 • Japonské polední menu

  Vážení přátelé, milí hosté, na týden 24 - 28.2. jsme pro Vás připravili opravdu nevšední polední menu! Přijďte ochutnat japonskou kuchyni, která není zdaleka jen o suši. Jídla připravil šéfkuchař Jan Kaplan společně s japonskou šéfkuchařkou Ebisu Yuhi Che.

  (21. 02. 2014)

  více

  méně

 • VALENTÝNSKÉ BRUSLENÍ

  Prožijte nevšedního Valentýna s romantickou atmosférou na kluzišti u restaurantu PAVILLON, v parku na Kolišti. Pro všechny návštěvníky od 17.00hod. zamilované bruslení ZDARMA! Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Váš restaurant PAVILLON

  (08. 02. 2014)

  více

  méně

 • VALENTÝNSKÉ MENU

  Vážení přátelé, milí hosté, dovolujeme si Vás tímto pozvat na tradiční svátek všech zamilovaných, na který šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem připravil nevšední Valentýnské menu. Věříme, že přispěje k Vaší pohodové a příjemné náladě. Valentýnské menu si u nás můžete vychutnat v pátek 14.2. a v sobotu 15.2. Menu naleznete v sekci MENU / Valentýnské menu. Budeme se těšit na Vaši návštěvu! Váš restaurant PAVILLON

  (07. 02. 2014)

 • Nové degustační menu

  Vážení hosté, milí gurmáni, šéfkuchař Jan Kaplan se svým týmem pro Vás připravil zbrusu nové, dokonale chuťově vyladěné, degustační menu, které naleznete v sekci MENU - DEGUSTAČNÍ MENU. Budeme se těšit na Vaši návštěvu! Váš restaurant PAVILLON

  (25. 01. 2014)

 • Grand restaurant festival 2014 začal

  Vážení přátelé, milí hosté, přivítali jsme první návštěvníky Grand restaurant festivalu. Šéfkuchař Jan Kaplan se svým kolektivem pro Vás připravil speciální menu. 
  Marinovaný sumec v ginu, okurky, kopr a pražená rýže
  Kančí variace, červená rýže, švestky a oříšková pěna
  Rum baba s citrónovým sorbetem a vanilkovou šlehačkou
  V rámci 3-chodového menu od nás jako pozornost dostanete i amuse bouche na začátku, pečivo a sladkou tečku na závěr.
  Nejen chuťově, ale i barevně sladěné menu doplněné vínem si dokonale pohraje s Vašimi chuťovými pohárky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ke Grand restaurant festivalu, napište nám na email: info@restaurant-pavillon.cz, rádi Vám sdělíme bližší podrobnosti.
  Těšíme se na Vás.

  (17. 01. 2014)

 • Kluziště dne 5.1.2014

  KLUZIŠTĚ máme pro Vás otevřeno: Po - Pá: 14:00 - 21:00; So: 10:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 18:00.

  (05. 01. 2014)

 • Milí přátelé,

  děkujeme za Vaši podporu v roce 2013 a za velmi vydařené oslavy Štědrého večera i Nového roku. Přejeme Vám spoustu krásných chvil, zdraví a štěstí.
  Budeme rádi součástí Vašich labužnických zážitků i v roce 2014.
  Ať máte stále dobrou chuť Vám přeje restaurant Pavillon.

  (02. 01. 2014)

 • Silvestr v Pavillonu

  Vážení hosté, milí přátelé, blížícím se závěrem roku si Vás dovolujeme pozvat na speciální Silvestrovské menu, které pro Vás připravil šéfkuchař Jan Kaplan se svým teamem. K menu můžete využít i zvýhodněnou cenu Prosecca 390,-Kč/lahev, nebo šumivé víno Baphomet 495,-Kč/lahev. K dispozici Vám bude i cocktail bar Runway, se širokou nabídkou míchaných drinků, který bude otevřen na Silvestra 18.00 - 03.00+ hod.
  Ochutnejte speciální koktejly na oslavu Nového roku!
  Vaše rezervace můžete směřovat na email: info@restaurant-pavillon.cz nebo na tel. 607 005905, prosíme nejpozději do 30.12.2013.

  (23. 12. 2013)

 • Otevírací doba přes svátky

  24.12. 16:00 - 22:00
  25.12. zavřeno
  26.12.  zavřeno
  27.12. - 31.12. standardní otevírací doba
  1.1. 2014 zavřeno

  (23. 12. 2013)

 • Vánoční TAKE AWAY

  Milí přátelé a vážení gurmáni,
  dovolte nám Vám nabídnout možnost vánočního Take away.
  Vyplňte závazný objednávkový formulář a pak už pouze zbývá vyzvednout si svoji sváteční večeři a v pohodlí domova si užít překrásný vánoční večer.
  Formulář Vám rádi zašleme na;e-mailovouadresu.Stačí napsat na info@restaurant-pavillon.cz nebo zavolat na tel. 607 005 905 nejpozději do 20.12.2013.
  Své pochoutky si můžete vyzvednout 23.12. po celou dobu provozu restaurace a 24.12. od 11:00 do 14:00.
  Klasickou vánoční atmosféru zažijete v restauraci dne 24.12. Máme pro Vás otevřeno 16:00 až 22:00. Ve dnech 25. a 26.12. bude restaurace uzavřena.

  (02. 12. 2013)

 • 1.12. Otevíráme kluziště

  V neděli ve 12:00 poprvé otevřeme kluziště pro veřejnost. Už se moc těšíme na Vaši návštěvu, na smích a radost uprostřed Parku Koliště.
  Přichystali jsme pro Vás i program v podání krasobruslařky Gabriely Kubové, mistryně České republiky v tancích na ledě. Romantické představení v duchu filmu Great Gatsby otevře ledovou plochu. Těšíme se na Vás.
  Otevírací doba kluziště:
  Po - Pá: 14:00 - 21:00 
  So: 10:00 - 21:00
  Ne: 10:00 - 18:00

  (29. 11. 2013)

 • Mikuláš na ledě

  Milí přátelé,
  srdečně Vás zveme na pravou mikulášskou oslavu na ledě s dárečky pro děti, herecké a pěvecké vystoupení čerta, Mikuláše a anděla.

  (25. 11. 2013)

  více

  méně

 • Lanýžové menu s Grantem Jonesem 22. - 23.11.

  Grant Jones,
  v Londýně pracoval v těch nejlepších restauracích, sestavoval menu pro anglickou smetánku a stále si zachovával svůj osobitý přístup k životu. Citlivá práce se surovinami, vášeň pro výrazné a přirozené chutě. Mimo jiné spolupracoval s Michaelem Rouxem Jr. ve vyhlášeném pětihvězdičkovém hotelu Roux at the Landau na pozici sous chef. Své zkušenosti sbíral v Le Gavroche, první tříhvězdičkové Michelinské restauraci ve Spojeném království. Své gastronomické umění s Janem Kaplanem spojili v restauraci Harvey Nichols pod vedením Jonase Karlssona.Po letech se spolu opět setkávají na půdě restaurantu Pavillon a představují Vám degustační menu lanýžů. Ty nejkvalitnější suroviny, jedinečný přístup a fantazie dohromady tvoří nezapomenutelné šestichodové menu.

  (18. 11. 2013)

  více

  méně

 • Svatomartinské menu 11.11. - 16.11.

  Vážení gurmáni,
  dovolujeme si Vás pozvat na Svatomartinské menu. Husa i koštování mladých vín patří odedávna ke svátku svatého Martina. Dobře propečené maso se zelím, bramborové lokše a trhanec připravovaly snad všechny naše babičky. V Pavillonu se, tak jako každý rok, vracíme k této tradici. Mladá Martinská vína z Čejkovic ve sklence rozvinou svoje čerstvé vůně a chuti. Pečená husa zavoní celou restaurací a nám nezbývá než jen popřát Vám dobrou chuť.

  (04. 11. 2013)

  více

  méně

 • 7.11. Privátní akce

  Milí hosté, dne 7.11. bude restaurace z důvodu konání privátní akce otevřena od 19:00. Děkujeme za pochopení.
  Team restaurantu Pavillon.

  (04. 11. 2013)

 • Degustační menu Jakuba Škaroupky 24.10. - 26.10.

  Drazí přátelé,
  připravili jsme pro Vás speciální menu Jakuba Škaroupky. Ve dnech 24.10. – 26.10. máte možnost ochutnat jeho kuchařské umění. Jakub je znám především pro svou originalitu, nové nápady a nekonečnou fantazii. Zkušenosti z Michelinských restaurací Sketch či L´ Autre Pied i věhlasného, Vám dobře známého, Kastelána uplatní plnou měrou.
  Menu je plné vůní i chutí podzimu, jedinečných kombinací a novinek.

  (19. 10. 2013)

  více

  méně

 • Degustační menu Jakuba Škaroupky

  Jakub Škaroupka, jméno, které v Brněnské gastronomii není žádným nováčkem. Zkušenosti z Michelinských restaurací Sketch či  L´ autre Pied i z věhlasného Kastelána uplatní v plnou měrou ve svém degustačním menu. Velké představení Jakubových idejí, nápadů a fantazií přivítáme v Pavillonu 24.10. – 26.10. Menu je naplněno vůní a chutí podzimu. Kupříkladu parfait z kuřecích jater a consommé z šípků. Další výraznou složkou Jakubova menu je originalita. Vyzkoušejte zmrzlinu z pomazánkového másla nebo pivní sabayon a odhalte jedinečné kombinace surovin z  kvalitních zdrojů. 

  (14. 10. 2013)

 • Akce dne 25.9.

  Z důvodů konání velké akce bude zítra dne 25.9. restaurace otevřena až od 16:00.
  Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

  (24. 09. 2013)

 • TOUR DE WORLD 25.9. - 29.9. 2013

  Milí přátelé,
  dovolujeme si Vás pozvat na lahodné degustační menu a polední nabídku ve dnech 25.9. – 29.9. Šéfkuchař Jan Kaplan pro Vás sestavil pokrmy, které reprezentují thajskou kuchyni. Inspiroval se svými cestami do země slunce, monzunových větrů, hor a vody.
  Ochutnejte kupříkladu kokosovou polévku s kafírovými listy nebo tygří krevety na zeleném curry. Vůně a lahodnost pokrmů vás zanesou daleko od šedivých dnů plných deště. Originální chuti, exotické ingredience a pečlivý výběr surovin jsou základními kameny nejen degustačního menu, ale i polední nabídky.
  Rádi budeme vašimi průvodci chutí a vůní dalekého Thajska.
  Speciální polední menu doplní degustační menu s vůní Thajska, které představí gastronomické zázraky tohoto království.

  (20. 09. 2013)

  více

  méně

 • Nové degustační menu

  Září s sebou přináší nejen začátek podzimu a pomalé zkracování dne, ale i spoustu surovin, které si přímo říkají o zařazení do menu. Speciální podzimní degustace se nese v duchu právě zrajících pochoutek. Borůvková i meruňková zmrzlina, švestky nebo červená řepa jsou začátkem. Delikátní chuť čokolády, luxusní foie gras s broskví nebo křehké jelení maso Vás naladí na melancholickou podzimní notu.

  Sedm chodů menu čeká na Vaši degustaci.

  (12. 09. 2013)

  více

  méně

 • Privátní akce 13.9.

  Dne 13.9. jsou restaurace a bar z důvodu konání privátní akce uzavřeny. V případě dobrého počasí Vás rádi obsloužíme na naší zahrádce.
  Děkujeme za pochopení.
  Váš restaurant Pavillon.

  (11. 09. 2013)

 • Masarykovo menu 9.9. - 29.9.

  Vůně polévky z pražené krupice se zeleninou zavoní na Vašem talíři a Vy se vrátíte v čase do doby první republiky. Jídla inspirovaná dobou tatíčka Masaryka servírujeme v rámci festivalu Masarykovo menu. Autentické suroviny jsou navíc vybírány s ohledem na roční období. Podzimní nálada zavane z dušeného hovězího ramínka na hřibech i z dezertu. Lahodné borůvkové řezy s tvarohem a borůvkovou zmrzlinou jsou servírovány neobvyklým způsobem.

  Rádi budeme Vašimi průvodci světem prvorepublikových vůní a chutí.


  (09. 09. 2013)

 • Maurerův výběr Grand restaurant

  Je nám potěšením Vás informovat. Letos jsme byli opět vybráni do Maurerova výběru GRAND RESTAURANT pro rok 2013. Restaurant u Kastelána se mezi nejlepšími a nejzajímavějšími restauracemi v republice umisťoval pravidelně. Jsme rádi, že i tento rok v této krásné tradici můžeme pokračovat. Naše degustační menu i polední nabídky se staly vyhlášenými. Ohodnoťte naše menu, kvalifikovanost personálu, prostředí i celkový dojem z Vaší návštěvy.
  Děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám stále dobrou chuť. 
  Máte možnost hlasovat a ohodnotit naše služby do 15. září na stránkách www.grandrestaurant.cz
  Váš restaurant Pavillon

  (26. 08. 2013)

 • Privátní akce 16.8. Restaurace uzavřena

  Dne 16.8. budou restaurace a bar Runway z důvodu konání privátní akce uzavřeny.
  Polední menu Vám rádi budeme servírovat na zahrádce. Provoz zahrádky je omezen 10:00 - 17:00
  Děkujeme za pochopení.
  Váš restaurant Pavillon

  (12. 08. 2013)

  více

  méně

 • Moto Food Festival: silné stroje a výborné jídlo....

  Vážení hosté,
  rádi bychom vás pozvali na náš speciální festival k příležitosti Moto GP.V prostorách Restaurantu Pavillon budou k vidění vystavené závodní motocykly. Byla pro vás vytvořena unikátní nabídka steaků doplněná lahodnými osvěžujícími druhy pyré a omáčkami.

  V rámci festivalu 19.8. - 25.8. probíhá v prostorách restaurace i několik hudebních produkcí. O jejich podrobném programu budeme informovat na facebooku.

  Rádi vás uvítáme a provedeme slavností chutí a silných strojů.

  (29. 07. 2013)

  více

  méně

 • Gastronomický festival Jídlo z blízka

  Zveme labužníky a milovníky lokálních surovin na gastronomický festival Jídlo z blízka. V naší restauraci po dobu tří červencových týdnů můžete ochutnat speciality vytvořené z regionálních potravin. V čtyřchodovém menu se objevuje uzená krůta, telecí z Vysočiny nebo domácí štrůdl. Pochutnejte si na květákovém krému se špízem z jablek a telecích jater v příjemném prostředí. 

  (27. 06. 2013)

  více

  méně

 • Pozvánka na sladkou odměnu za vysvědčení

  Vážení hosté,
  rádi bychom vás pozvali na sladkou odměnu za vysvědčení pro vaše nejmenší. Připojujeme se ke gratulaci a přání dalších úspěchů. K hlavnímu chodu od nás jako pozornost za celoroční snažení děti dostanou vynikající dortík s čokoládou. Nabídka platí 28.6. a 29.6.

  (26. 06. 2013)

 • Michal Göth předává žezlo Janu Kaplanovi

  Milí hosté,
  pokládáme za důležité vás jako první informovat o změnách, které se týkají Restaurantu Pavillon. Jitka Lempartová a Michal Göth odcházejí. A Michal Göth vybral toho nejlepšího nástupce – žezlo šéfkuchaře předává zkušenému Janu Kaplanovi.

  (12. 06. 2013)

  více

  méně

 • Tour de France - Bourgogne

  Burgundští vinaři jsou známí svým "joie de vivre" - neboli smyslem pro radost, veselí a pohostinností, s jakou vítají náštěvníky ve své vinařské oblasti. Stejně tak si vás dovoluje pozvat restaurant Pavillon na další díl Tour de France, zaměřený na oblast Bourgogne, který potrvá od středy 5. června do neděle 9. června.
  Své místo si zarezervujte na telefoním čísle +420 602 550 686.

  (04. 06. 2013)

 • Privátní akce

  Z důvodu privátní akce je restaurace dne 1.6.2013 zavřena.
  Velice se vám omlouváme.

  (31. 05. 2013)

 • Chřest Fest měl úspěch! Prodlužujeme do neděle 2.6.2013

  Těší nás, že vám naše chřestové menu chutná! Tak jsme uspořádali druhý díl – CHŘEST FEST 2. Od pondělí 27. května 2013 až do neděle 2.6.2013  můžete přijít na oběd nebo večeři. Sezona chřestu totiž nekončí a máme jej čerstvý. Pro vaše potěšení jsme dezert připravili z čerstvých jahod. Dobrou chuť!    

  (27. 05. 2013)

 • Kalendář degustací v naší vinotéce

  Vážení přátelé, zveme vás na degustaci vín do naší útulné vinotéky v Restaurantu Pavillon. Při pátečních podvečerech představíme vína z jižní Moravy, která nám chutnají a doporučujeme je i našim hostům v restauraci. Jsme rádi, že do vinotéky přijali pozvání sami vinaři nebo jejich kolegové či kolegyně. Představí svou značku, region i způsob pěstování a výroby. A celý večer můžeme ochutnávat. Práce jihomoravských vinařů si vážíme, protože jídlo a víno k sobě patří. A naši hosté to dobře vědí. Degustace začínají vždy v 17 hodin.Cena je 400 Kč pro jednoho, můžete se těšit na víno a kanapky. Rezervujte si prosím místo na telefonním čísle 602 550 686.

  (21. 05. 2013)

  více

  méně

 • Chřest Fest 17. – 26. května 2013

  Milí přátelé, zveme vás na Chřest Fest! Vzdáváme hold delikátní zelenině, která se z Moravy dovážela až na vídeňský dvůr. Přijďte pochoutku císařů a králů okusit k nám do Pavillonu. Od pátku 17. května až do neděle 26. května připravuje Michal Göth se svými kuchaři chřestové menu. Ať žije chřest jako předkrm, hlavní jídlo i závěrečný dezert!

  (16. 05. 2013)

 • V sobotu 18. května máme zavřeno

  Milí hosté, v sobotu 18. května máme v Pavillonu zavřeno, koná se u nás soukromá akce. 

  (13. 05. 2013)

 • Tři vítězové v soutěži o večeři pro dva

  Tři vítězové se mohou těšit na večeři v ceně 2000 Kč. Vylosovali jsme je v soutěži, kterou jsme o víkendu pořádali na brněnském Špilberk Food Festivalu. Poukaz vyhrávají: Blanka Směřičková, Jak Křepský a Markéta Mocová. Gratulujeme a věříme, že vám u nás bude chutnat. Fotky a nahlédnutí do zákulisí festivalu najdete na facebookovém profilu s názvem Restaurant Pavillon.  

  (13. 05. 2013)

 • Soutěž o večeři pro dva na Špilberk Food Festivalu

  Přijďte o víkendu (10. – 12. května) ochutnat naše menu na Špilberk Food Festivalu! Můžete soutěžit o večeři pro dva v ceně 2000 Kč v Restaurantu Pavillon. Stačí vyplnit soutěžní kupon a vhodit jej do schránky, kterou najdete v našem festivalovém stánku. V pátek, v sobotu i v neděli večer vylosujeme výherce a jméno zveřejníme zde na webu, na Faceboooku a Twitteru.

  (09. 05. 2013)

 • Oslavte 1. května u nás

  První májový den můžete strávit u nás. Park kolem Pavillonu voní a křesla na našich venkovních zahrádkách vybízejí k posezení. Rozkvetlou třešeň negarantujeme, ale dobré jídlo a slavnostní přípitek vám rádi zajistíme. 1. května máme otevřeno celý den, těšíme se na vás od 11 do 23 hodin.  

  (30. 04. 2013)

 • Otevřeli jsme zahrádky Pavillonu

  Káva a zákusek pod stromy v parku? Nebo večeře při svíčkách? Přijďte, otevřeli jsme zahrádky, hudba hraje a Pavillon dýchá vzduchem. Otevřeno je každý den od 11 hodin.    

  (30. 04. 2013)

 • Tour de France Languedoc-Roussillon

  Tři, dva, jedna... start! Další část Tour de France začíná. Michal Göth se svými kuchaři připravil velmi zajímavé menu, tentokrát z regionu Languedoc-Roussillon. Od středy 24. dubna do neděle 28. dubna se budeme toulat po jižní Francii. Francouzské menu můžete ochutnat i v poledne. Rezervaci doporučujeme hostům, kteří se k nám chystají na večeři. Stačí zavolat na telefonní číslo 541 213 497 nebo 602 550 686.

  (19. 04. 2013)

 • VÍTÁNÍ JARA ...

  Restaurant Pavillon připravil pro vás bohatou nabídku jarních specialit a la carte a poledního menu. Ochutnejte svěží zeleninu jako chřest, medvědí česnek, kedlubny nebo speciality z ryb, telecího a králičího masa. Na své si přijdou i vegetariáni a milovníci bylinek. Přejeme našim hostům pěkné chvíle strávené nejen v restauraci, ale i v našich zahrádkách.

  (12. 04. 2013)

 • Velikonoční pondělí

  V Pavillonu vaříme dobroty i o svátcích,
  Máme otevřeno pořád! Jarní a bylinkové menu můžete ochutnat i o svátečním pondělí od 11 do 15 hod.

  (29. 03. 2013)

 • Festival bylinek a zeleniny

  Milí hosté, vezměte své blízké a oslavte Velikonoce u nás. Od středy 27. března do Velikonočního pondělí 1. dubna můžete ochutnat jarní a sváteční menu na festivalu bylinek a zeleniny. Michal Göth se svým týmem vám připraví třeba jarní kuřátko, pomalu pečenou jehněčí kýtu nebo kůzlečí řízek. Jako dezert můžete zvolit tvarohové knedlíčky s rebarborovým kompotem. Ostatně, knedlíčky měly velký úspěch na nedělní škole vaření! Doporučujeme vám rezervovat si místa u stolu na telefonním čísle 541 213 497 nebo 602 550 686.

  (25. 03. 2013)

  více

  méně

 • Tour de France/Alsasko

  Vážení hosté, máte rádi francouzskou kuchyni? My v Pavillonu ano! Michal Göth se svým týmem připravil tradiční kulinářský výlet po oblastech Francie. Nemusíte jezdit daleko, přijďte k nám. Pravidelný cyklus Tour de France – snoubení pokrmů s vínem – právě startuje.
  Nejprve se na talíři budeme toulat po Alsasku. Od 20. do 24. března můžete přijít ochutnat alsaské polední nebo večerní degustační menu. K dobrému jídlu patří víno, a k francouzskému obzvlášť!
  V pátek 22. března od 17 hodin pořádáme degustaci alsaských vín, kterou osobně povedou manželé Rolencovi ze společnosti Vin d´Alsace. Objednávejte se na telefonním čísle: 602 550 686.
  Těšíme se, až ochutnáte
  . Váš Restaurant Pavillon

  (14. 03. 2013)

 • ZABÍJAČKA DE LUXE

  Ovar,tlačenka,výpečky.Myslíte, že vás na zabijačce nemůže už nic překvapit? Přijďte ochutnat delikátní menu do Pavillonu. Michal Göth vám klasické pojetí podá po svém! Můžete se těšit na šest chodů-třeba jemnou paštiku, pečené jablko, plněné žemličkovým jelítkem nebo jitrnicový prejt s gratinovanou kaší. V sobotu 9. března a v neděli 10. března od 11 hodin. Šestichodové menu stojí 750 Kč pro jednoho. Objednávat se nemusíte:).

  (07. 03. 2013)

 • CHEF MENU

  Připravili jsme pro Vás další díl z ojedinělého cyklu CHEF MENU, kde se představí mladý, kreativní a talentovaný kuchař Jakub ŠKAROUPKA, který byl během posledních dvou let členem kuchařského týmu Pierra Gagnaira (SKETCH** v Londýně). Již od tohoto pátku 1.3. do neděle 3.3. se můžete těšit na moderní českou gastronomii. Vychutnat si jej můžete za 980,- Kč/osobu.

  (28. 02. 2013)

 • Sv. Valentýn - CHILLI & MILD 14.2. - 17.2.

  Zkoumejte chutě a prožijte v Pavillonu neopakovatelné chvíle na svátek Sv. Valentýna, kdy pro Vás připravíme MENU o 7 chodech ve dvou variantách nazvané CHILLI & MILD. K tomuto romantickému víkendu je MENU přizpůsobeno tak, aby si na své přišel opravdu každý. Cena MENU je 1400,- na osobu ( se skleničkou Champagne Veuve Clicquot Rosé je cena 1800,- na osobu). Těšíme se na Vás. Váš Pavillon

  (06. 02. 2013)

 • Kluziště Pavillon

  I po skončení oslav konce roku 2012 je naše kluziště, včetně občerstvení, otevřeno pro veřejnost každý den od 10.00 -13.00, od 14.00-17.00 a od 18.00-21.00 hodin.Těšíme se na Vás.

  (07. 01. 2013)

 • Grand Restaurant Festival

  I tento rok se opět účastníme Grand Restaurant Festivalu ve dnech 15. ledna až 28. února 2013. Více informací na www.grand-restaurant.cz

  (07. 01. 2013)

  více

  méně

 • Vánoční nabídka TAKE AWAY

  Pro velký úspěch po několikaleté tradici restaurantu U Kastelána Vám pomůžeme s přípravou štědrovečerní večeře. V případě zájmu Vám pošleme objednávkový list na Váš email. Závazné objednávky lempartova@restaurant-pavillon.cz nebo 602550686 nejpozději do 20. prosince 2012. Výdej TAKE AWAY  bude v neděli 23.12 po celý den a v pondělí 24.12. od 8.00 do 14.00 hod.

  (08. 12. 2012)

 • 6.12, Mikuláš na ledě v Pavillonu

  Tancování na ledě s Mikulášem, Čertem a Andílkem, soutěže, odměny.....

  (03. 12. 2012)

  více

  méně

 • Festival bílých lanýžů z Alby 27.11. - 2.12.

  (26. 11. 2012)

 • Omezení provozu 22.11.2012

  Z důvodu rezervace bude Restaurant Pavillon ve čtvrtek 22.11.2012 od 14.00 uzavřen

  (21. 11. 2012)

 • Ochutnávka Champagne 30.11.2012

  Dne 30.11. se bude konat v restaurantu Pavillon ochutnávka 10 druhů champagne.

  (16. 11. 2012)

  více

  méně

 • Uzavřená společnost 15. a 16. listopadu

  Z důvodu uzavřené společnosti budeme mít zítra, ve čtvrtek 15. listopadu, v Pavillonu od 15.00 zavřeno. Soukromá akce u nás bude i v pátek od 13.00. Děkujeme za pochopení

  (14. 11. 2012)

 • MARTINSKÉ MENU

  V restaurantu Pavillon jsme pro Vás v připravili dvě varianty Martinského menu v termínu od 9.listopadu do 18. listopadu. První pod názvem KLASIK za 500,-kč a druhé DE LUXE za 950,- kč. Je možné také TAKE AWAY :celá čtyřkilová husa s variací zelí, bramborové lokše a domácí houskové knedlíky + láhev mladého vína za 1800,-

  (06. 11. 2012)

 • uzavřená společnost 27.10.

  Vážení návštěvníci,omlouváme se Vám, že v sobotu 27.10. 2012 bude restaurant Pavillon uzavřen z důvodu konání soukromé akce. Od neděle se na Vás opět těší celý tým restaurantu Pavillon

  (26. 10. 2012)

 • Degustační Menu Pape Clément & Champagne party | 8. 11. 2012

  Degustační Menu Pape Clément | 19.30 (Welcome Drink)
  CHAMPAGNE PARTY - BAR RUNWAY | od 22:00

  (25. 10. 2012)

  více

  méně

 • Restaurace uzavřena po celý den | SOBOTA 27.10.2012

  Omlouváme se, z důvodu rezervace je restaurace v sobotu 27.10.2012 uzavřena po celý den. Děkujeme za pochopení.

  (25. 10. 2012)

 • CHEF MENU
  Oliver Wiegand | 18. - 19. října 2012

  Degustační menu jednoho z nejlepších šéfkuchařů Rakouska Olivera Wieganda a víno z vinařství Wendelin si můžete vychutnat na Pavillonu.

  (08. 10. 2012)

  více

  méně

 • Bublinková párty v RUNWAY baru 5.-6.října

  Dne 5.-6.října na vás čeká nabídka perlivých vín v RUNWAY baru.

  (05. 10. 2012)

  více

  méně

 • Festival moře 5.-7. října

  Vychutnejte si ve dnech 5.-7.října plody moře. Připravujeme pro vás mořské degustační menu.

  (05. 10. 2012)

  více

  méně

 • Týden kávy na zahrádce Pavillonu

  Oslavujeme týden kávy speciální kávovým drinkem Espresso Martini. Užít si můžete nejen tento drink na zahrádce Pavillonu, ale ve vybraných dnech také živá hudební představení.

  (01. 10. 2012)

  více

  méně

 • Festival čerstvých hřibů a lišek

  V restaurantu Pavillon se nyní můžete těšit z čerstvých hřibů a lišek. Připraveno pro vás je speciální hřibové degustační menu.

  (28. 09. 2012)

 • BAR RUNWAY UZAVŘEN

  Omlouváme se vám, až do odvolání je bar RUNWAY uzavřen.
  Děkujeme za pochopení.

  (15. 09. 2012)

 • Nabídka moravských přívlastkových vín na zahrádce Pavillonu ve čtvrtek 13.9.2012

  Ve čtvrtek 13.9.2012 na ZAHRÁDCE Pavillonu nabízíme MORAVSKÁ PŘÍVLASTKOVÁ VÍNA ze šlechtitelské stanice Velké Pavlovice, z vinařství Spielberg a František Mádl.

  (10. 09. 2012)

  více

  méně

 • Uzavřená společnost dne 6.9.2012

  Vážení návštěvníci,
  omlouváme se vám, ve čtvrtek dne 6.9. bude Pavillon uzavřen z důvodu soukromé akce. Provoz z tohoto důvodu bude omezen i v pátek 7.9., kdy bude znovu otevřeno až v 17:00.
  Děkujeme za pochopení
  tým restaurantu Pavillon

  (03. 09. 2012)

 • Otevíráme 1. srpna

  Milí přátelé,
  S radostí Vám oznamujeme, že po měsících práce, pilování a dolaďování 1. srpna otevíráme. Zastavit se můžete už na oběd, otevřeno máme od 11 hodin.
  Za celý tým Pavillonu se na vás těší Michal Göth

  (31. 07. 2012)

 • CHEF MENU

  Připravili jsme pro Vás další díl z ojedinělého cyklu CHEF MENU, kde se představí mladý, kreativní a talentovaný kuchař Jakub Š K A R O U P K A , který byl během posledních dvou let členem kuchařského týmu Pierra Gagnaira (SKETCH** v Londýně). Již od tohoto pátku 1.3. do neděle 3.3. se můžete těšit na moderní gastronomii. Vychutnat si jej můžete za 980,- Kč /na osobu.

  (00. 00. 0000)

zavřít

Rezervace

Pro vaši pohodu, klid a jedinečný gurmánský zážitek vám doporučujeme zajistit si místo u našeho bohatě prostřeného stolu v předstihu. Využít můžete našeho e-mailového formuláře nebo telefonického kontaktu.Těšíme se na vaši návštěvu!

Rezervační formulář

odeslat
zavřít

Parkování

Přijedete-li vozem, můžete využít některé z doporučených parkovišť, která leží v blízkosti restaurace.


P1: Parkoviště přímo před vchodem do restaurantu

Kapacita: 5 míst
Adresa: Brno, Jezuitská 6
GPS: 49° 11‘ 52.27“ N; 16° 36‘ 47.92“ E

P2: Parkoviště vedle restaurantu, vzdálenost cca 30m

Kapacita: 50 míst
Adresa: Za Divadlem, Brno
GPS: 49° 11‘ 50.84“ N; 16° 36‘ 46.72“ E

P3: Nový garážový dům pod Janáčkovým divadlem, vzdálenost 200m od restaurantu

Kapacita: 400 míst
Adresa: vjezd z Moravského nám., Brno
GPS: 49° 11‘ 57.83“ N; 16° 36‘ 34.46“ E

P4: Parkoviště ul. Bratislavská x Příkop, cca 90m od restaurantu

Kapacita: 40 míst
Adresa: vjezd z ul. Bratislavská, Brno
GPS: 49° 11‘ 53.85“ N; 16° 36‘ 52.85“ E

P5: Nadzemní i podzemní parkoviště u IBC Centra, cca 300m od restaurantu

Kapacita: 250 míst
Adresa: vjezd z ul. Příkop, Brno
GPS: 49° 12‘ 00.78“ N; 16° 36‘ 52.65“ E

zavřít

Polední menu 19. - 23.2.


PŘEDKRM / STARTER

Vejce 63°C, pohanka, mascarpone 110,-

POLÉVKA / SOUP

Bramboračka, lesní houby, créme fraiche 60,-

HLAVNÍ CHODY / MAIN COURSES

Linguine, lilek, paprika, cuketa (V) 190,-
Krůtí pho, rýžové nudle, výhonky 225,-
Krkovice, chlebový nákyp, žampiony 235,-
Makrela, teriyaki, sushi rýže, pak choi 250,-
Ball tip steak, fazolky, slanina, grenaille 260,-

DEZERT / DESSERT

Krupičná kaše, malinové coulis, čokoládová hlína 70,-
zavřít

Tasting menu

DEGUSTAČNÍ MENU / TASTING MENU

AMUSE BOUCHE - pozornost šéfkuchaře
Jeseter, vodnice, lanýž, tapioka / STURGEON, TURNIP, TRUFFLE AND TAPIOCA0,1L CHABLIS AOC 2015, DOMAINE CHAVALLIER, CHABLIS
Krém z černého kořene, žampion, smrk / SALSIFY CREAMY SOUP, CHAMPIGNON, SPRUCE
Konfitované žabí stehýnka, brambory, choi sum, tobiko / CONFIT FROG LEGS, POTATOES, CHOI SUM, TOBIKO0,1L CHATEAU MINUTY AOP 2016, PROVENCE
Grilované foie gras, čočka puy / GRILLED FOIE GRAS, PUY LENTIL0,05L KABIR - MOSCATO DE PANTALERIA 2014, DONNA FUGATA, SICILIA
Sorbet SORBET
Jelení hřbet, tuřín, hořčice, černé pivo / GRILLED DEER SADDLE, TURNIP, MUSTARD, BLACK BEER 0,1L CHIANTI CLASSICO RISERVA DOCG 2013, VOLPAIA, CHIANTI
Čokoládová ganache, mandle, červená řepa / CHOCOLATE GANACHE, ALMONDS, BEETROOT0,1L RIESLING FINEHERB 2016, KEES KIEREN, MOSEL
CENA 5 CHODOVÉHO MENU 990 KČ. CENA VÍN K MENU 490 KČ . COUVERT 30 KČ.CENA 7 CHODOVÉHO MENU 1190 Kč. CENA VÍN K MENU 590 KČ. COUVERT 30 KČ.
zavřít

Á la carte

STUDENÉ PŘEDKRMY / COLD STARTERS

SALÁT / SALADSalát z kapustiček, křepelčí vejce, sýr Kroupa, hořčice (v) / BABY CABBAGE SALAD, QUAIL EGG, KROUPA CHEESE AND MUSTARD (V) 190,-
HOVĚZÍ / BEEFTataki z hovězí svíčkové, jablko, křen, perličkové cibulky / BEEF TENDERLOIN TATAKI, APPLE, HORSERADISH, BABY ONIONS 290,-
JESETER / STURGEONJeseter, vodnice, lanýž, tapioka / STURGEON, TURNIP, TRUFFLE AND TAPIOCA 310,-

POLÉVKY / SOUPS

VÝVAR / BROTHHovězí vývar, květová špička, zelenina, fritátový chips, morek / BEEF BROTH, MEAT, VEGETABLE, FRIED PANCAKE AND MARROW 110,-
KRÉMOVÁ POLÉVKA / CREAMY SOUPKrém z černého kořene, žampion, smrk (v) / SALSIFY CREAMY SOUP, CHAMPIGNON, SPRUCE (V) 135,-

TEPLÉ PŘEDKRMY / WARM STARTERS

BATÁTY / SWEET POTATOESBatáty, perličkové cibulky, piment d’espelette, pomeranč (v) / SWEET POTATOES, BABY ONION, SHEEP CHEESE, PIMENT D’ESPELETTE, ORANGE (V) 190,-
RISOTTO / RISOTTORisotto bianco, blue stilton,batáty (v) / RISOTTO BIANCO, BLUE STILTON CHEESE, SWEET POTATOES (V) 230,-
ŠNECI / SNAILSPečení šneci, listová petržel, špenát / BRAISED SNAILS, PARSLEY, SPINACH 320,-
ŽABÍ STEHÝNKA / FROG LEGSKonfitované žabí stehýnka, brambory, choi sum, tobiko / CONFIT FROG LEGS, POTATOES, CHOI SUM, TOBIKO 390,-

RYBY / FISH

KREVETY / PRAWNSGrilované krevety, domácí linguine, šafrán / GRILLED PRAWNS, HOMEMADE LINGUINE, SAFFRON 390,-
RYBA DNE / FISH OF THE DAY Zeptejte se svého číšníka / ASK YOUR WAITER

HLAVNÍ CHODY / MAIN COURSES

PERLIČKA / GUINEAFOWLPerlička, kořenová zelenina, brambory, kaštan, vinný jus / GRILLED GUINEAFOWL, ROOT VEGETABLES, POTATOES, CHESTNUT, WINE SAUCE 350,-
VEPŘ MANGALICA / PORK MANGALICAVepř mangalica, variace kapusty, slanina, chlupatý knedlík / PORK MANGALICA BAKED AND BRAISED, CABBAGE VARIATION, BACON, POTATO DUMPLINGS 390,-
JELEN / DEERJelení hřbet, tuřín, hořčice, černé pivo / GRILLED DEER SADDLE, TURNIP, MUSTARD, BLACK BEER 590,-
SVÍČKOVÁ / BEEFHovězí roláda na smetaně, karlovarský knedlík a divoké brusinky / BRAISED BEEF WITH TRADITIONAL VEGETABLE AND CREAM SAUCE, CARLSBAD DUMPLINGS AND WILD CRANBERRIES 330,-
HOVĚZÍ STEAK / BEEF FILLETSteak z vystařené hovězí svíčkové, pistacie, brambory, květák / GRILLED BEEF FILLET “ČESTR“, PISTACHIO, POTATOES, CAULIFLOWER 700,-

DEZERTY / DESSERTS

GANACHEČokoládová ganache, mandle, červená řepa / CHOCOLATE GANACHE, ALMONDS, BEETROOT 165,-
Kaštan / CHESTNUTKaštan, metaxa, smetana, jogurt / CHESTNUT, METAXA, CREAM, YOGHURT 150,-
LAVA CAKELava cake, vaječný likér, sušenka / GUANAJA 80% CHOCOLATE LAVA CAKE, EGGNOG LIQUOR, BISCUIT 190,-
ZMRZLINA / ICE CREAMVariace sorbetů a zmrzlin 3 kopečky / HOMEMADE SORBETS AND ICE CREAMS 3 SCOOPS 120,-
ZMRZLINA / ICE CREAMDomácí sorbet nebo zmrzlina 1 kopeček / HOMEMADE SORBET OR ICE CREAM 1 SCOOP 45,-
SÝRY / CHEESEVariace francouzských sýrů,domácí chutney / FRENCH CHEESE TASTING PLATE, HOMEMADE CHUTNEY 295,-
zavřít

Vinná karta / Wines

ŠUMIVÁ VÍNA

MATHIAS Brut, Proqin 700,-
PROSECCO, Brut, Riondo 495,-
PROSECCO CANEVEL D.O.C.G. 840,-
FRANCIACORTA „61“, Brut 1280,-
CREMANT D´ALSACE, camille Brown, brut rosé 590,-
MORAVSKÝ SEKT , brut , Jakub Šamšula 520,-

CHAMPAGNE

VEUVE CLICQUOT , brut 1950,-
VEUVE CLICQUOT , demi sec 2100,-
VEUVE CLICQUOT , La GRANDE DAME 5200,-
MOET & CHANDON brut impérial 1990,-
KRUG , grande cuvée 5200,-
MERCIER , brut 1450,-
LOUIS ROEDERER, Brut 2100,-
DEUTZ, Brut classic 1800,-
CHAPUY, Brut, Blanc de Blanc, Grand cru, 1690,-
RENÉ BOUCHE 1er cru, demi-sec 1550,-
JULIEN CHOPIN blanc de noirs, extra brut , 1800,-
MAILLY Brut, Grand cru 1,5 l 4800,-
TATTINGER, Brut Réserve 1,5 l 4900,-
RUINART , blanc de blancs 3300,-

CHAMPAGNE ROSÉ

MOET & CHANDON rosé impérial 2150,-
VEUVE CLICQUOT PONSARDIN, Rosé 2150,-
LOUIS DOUSSET brut rosé 2200,-
TATTINGER, Rosé Prestige 1,5 l 6600,-

VINTAGE CHAMPAGNE

VEUVE CLICQUOT , rose , Vintage 2008 2900,-
VEUVE CLICQUOT , Vintage 2006 2900,-
AMOUR DE DEUTZ , 2008 , brut , 0,375l 3500,-
AMOUR DE DEUTZ , 2008 , brut , 0,75 6500,-
MAILLY , 2006 , Grand cru , brut 2950,-
DOM PERIGNON , 2006 , brut 6600,-
CRISTAL , Louis Roederer , 2009 , brut 6900,-
CRISTAL , Louis Roederer , 2006 , brut 9900,-
CRISTAL , Louis Roederer , 2002 , brut 19000,-
LOUIS DOUSSET , BLANC DE NOIR , 2004 , brut 4300,-
LOUIS ROEDERER , 2008/9 , rosé 2800,-
MAILLY , 2006 , Grand cru , brut 1,5l 5900,-

BÍLÁ VÍNA MORAVA

2015 RYZLINK VLAŠSKÝ pozdní sběr,suché Roman Fabig 510,-
2016 RYZLINK RÝNSKÝ pozdní sběr ,suché ARTE VINI 560,-
2015 RYZLINK RÝNSKÝ, pozdní sběr, suché Sonberk 470,-
2011 RYZLINK RÝNSKÝ, pozdní sběr, suché Sonberk Velký 650,-
2014 CHARDONNAY pozdní sběr,suché Libor Veverka 520,-
2014 CHARDONNAY - PINOT, pozdní sběr, suché Gala 790,-
2013 CHARDONNAY, pozdní sběr Nepraš a Co 720,-
2014/5 CHARDONNAY ,Bratáčky,suché, Stapleton a Springer 1000,-
2015 TRAMÍN ČERVENÝ, pozdní sběr, polosuché Gotberg 560,-
2011 PÁLAVA, pozdní sběr, suché VELKÝ Sonberk 850,-
2015 PÁLAVA, výběr z hroznů, polosladké Gotberg 550,-
2014 SAUVIGNON, pozdní sběr, suché Gala 790,-
2015 PÁLAVA, pozdní sběr, polosladké Jakub Šamšula 520,-
2015 VELTLÍNSKÉ ZELENÉ, pozdní sběr, polosuché Roman Fabig 520,-
2014 BLANC DE PINOT NOIR, suché Jaroslav Springer 1000,-
2015 ORANGE suché STAPELTON a SPRINGER 1000,-
2015 CUVÉE RIESLING suché Zull/Le Panier 525,-
2016 VELTLÍNSKÉ ZELENÉ , suché , ARTE VINI 560,-
2016 PINOT GRIS , suché , ARTEVINI 580,-

BÍLÁ VÍNA FRANCIE

2014 PINOT BLANC André Blanck 870,-
2013 RIESLING, Grand cru – Schlossberg André Blanck 950,-
1997 RIESLING Stegreben de Pflanzerreben Rolly Gassmann 1700,-
2002 GEWÜRTZTRAMINER Stegreben de Rohrschwirh Rolly Gassmann 1250,-
2012 CHABLIS, 1er CRU Billaud - Simon 2350,-
2013 MACON - VILLAGES Roux Pére at Fils 680,-
2013 CHARDONNAY BOURGOGNE Roux Pére at Fils 680,-
2010 MERSAULT, NARVAUX Olivier Leflaive 2000,-
2010 PULIGNY – MONTRACHET , Roche de Bellene 3900,-
2010 MEURSAULT, Les Narvaux, Olivier Leflaive 2000,-
2011 MERSAULT, 1er CRU, GENEVRIERES Olivier Leflaive 3500,-
2013 SAINT – AUBIN, La Pucelle, Roux Pére at Fils 1100,-
2015 POUILLY FUMÉ , En Travertin , Henri Bourgeois 1050,-
2014 SANCERRE, Clos du Roy Dom. Champault 1080,-
2009 CH. HOSTENS PICANT Graves 1800,-
2003 PAVILLON BLANC Ch. Margaux 8280,-
2008 CÔTE DU RHÔNE, LE CLOS DU CAILLOU Dom.Pouzin - Vacheron 2450,-
2009 CHATEAUNEUF DU PAPE, LE CLOS DU CAILLOU Dom.Pouzin - Vacheron 1950,-
2005 CONDRIE Mathilde et Yves Gangloff 5500,-
2014 CHABLIS,A.O.C. Allain Geoffroy 750,-
2014 DOMAINE de la PRESIDENTE,Céline Aubert 690,-

BÍLÁ VÍNA ITÁLIE

2014 GRECO DI TUFO Campania 880,-
2013 CHARDONNAY LANGHE Ce del BAIO 525,-
2013 PINOT GRIGIO Pulvernai - Castell Salleg 720,-
2015 GAVI LA ROCCA, DOCG,Coppo 640,-
2014 SOAVE Allegrini 480,-
2015 SAUVIGNON BLANC , Alois Lageder 950,-

BÍLÁ VÍNA NĚMECKO

2015 RIESLING,Himmelreich,feinherb, Kees-Kieren 550,-
2015 RIESLING, Unplugged Tesch, Nahe 580,-
2013 RIESLING, Krone Tesch, Nahe 850,-
2006 RIESLING, Krone Tesch, Nahe 1400,-
2008 RIESLING ,Krone, Tesch,Nahe 1290,-
2012 RIESLING, St.Remigiusberg. Tesch,Nahe 1050,-
2010 RIESLING , Dr. Pauly Mosel 950,-

BÍLÁ VÍNA RAKOUSKO

2016 GRUNER VELTLINER, Ziesel Petra Unger, Kremstal 650,-
2015 GRUNER VELTLINER, Gottstelle Petra Unger, Kremstal 730,-
2015 GRUNER VELTLINER, Schweren Zapfel Rudolf Fritz, Kremstal 650,-
2015 GRUNER VELTLINER, Weinvieltel, DAC, Bannert 530,-
2015 GRUNER VELTLINER,Oberfeld,Petra Unger. Kremstal 890,-
2015 RIESLING, Steinterassen Petra Unger, Kremstal 650,-
2014 RIESLING, Stein-Gaisberg ,Petra Unger, Kremstal 890,-
2014 SAUVIGNON, Obere Point Petra Unger, Kremstal 790,-
RIESLING , federspiel , Terassen , F.Pichler 920,-
GRUNER VELTLINER , federspiel , Bachgarden , F.Pichler 920,-
GRUNER VELTLINER , smaragd , Kollmitz, F.Pichler 1400,-

BÍLÁ VÍNA NOVÝ ZÉLAND

SAUVIGNON BLANC, Claudy Bay 990,-

RŮŽOVÁ VÍNA

2016 ST.LAURENT,suché,Ampelos,Morava 390,-
2014 SARAH’S ROSÉ, suché Jaroslav Springer 520,-
2015 CHATEAU MINUTY M, suché Provence 680,-
2015 CHATEAU MINUTY D\'OR,suché,Provence 1650,-
2012 CABERNET d’ANJOU, polosuché , Loire 390,-

ČERVENÁ VÍNA MORAVA

2015 PAVILLON cuvée, suché, Fabig 490,-
2015 PAVILLON Noblige, suché, Fabig 540,-
2015 MERLOT, suché Gala 820,-
2015 PINOT NOIR, suché Gala 820,-
2015 RULANDSKÉ MODRÉ, výběr z hroznů, suché , Jakub Šamšula 620,-
2015 FRANKOVKA , suché , Arte vini 590,-
2013 FRANKOVKA, výběr z hroznů, suché Gotberg 580,-
2011 FRANKOVKA, suché Milan Nestarec 950,-
2008 FRANKOVKA, suché, Pavel Halm 690,-
2013 DORNEFELDER , suché , U Jeňoura 490,-
2015 SVATOVAVŘINECKÉ , suché , Stapleton a Springer 580,-
2014 CABERNET MORAVIA, suché Roman Fabig 520,-
2013/14 BEN´S RESERVE, suché, Jaroslav Springer 750,-
2012 ROUČÍ 38 REZERVA, suché, Stapleton a Springer 1400,-
2012 ROUČÍ, suché 1,5l Jaroslav Springer 2800,-
2012 PINOT NOIR, suché 1,5l Gala vinařství 1800,-
2007 ROUČÍ, suché, 1,5 l Jaroslav Springer 2600,-
2007 PINOT NOIR, Gravetin, suché, Nepraš a Co. 1500,-
2013 ČTVRTĚ, suché 3l Stapleton a Springer 3300,-

ČERVENÁ VÍNA FRANCIE

2012 PINOT NOIR, David Butterfield 680,-
2008 VOSNE ROMANÉE, Aux Réas, Dom. Jean Fery et Fils 3690,-
2013 Aloxe-Corton, Pierre Bourée Fils 1650,-
2013 VOLNAY, Benjamin Leroux 3100,-
2009 VOLNAY, Les Grands Poisots, Roche de Bellene 2100,-
2009 SAINT-AUBIN, 1er cru, Hubert Lamy 1650,-
2012 MONOPOLE, Chateau de Chamires, Les Ruelles 2500,-
2010 Chateau Hostens, Picant 620,-
2009 Clarence Dillon 820,-
2010 Diane de Belgrave 1200,-
2011 Chateau Brown Lamartini 850,-
2013 Chateau Beaumont, Haut-Médoc 940,-
2009/10 Marquis de Calon, St. Estéphe 1600,-
2002 Cos d´Estournel, G.C.C. St. Estéphe 9900,-
2010 Chateau Tour Pibram, Pauillac 1250,-
2011 Chateau d´ Armailhac, G.C.C. Pauillac 3250,-
2004 Chateau Mouton Rotschild, 1er G.C.C. Pauillac 22000,-
2004 Chateau Lafite Rotschild, 1er G.C.C. Pauillac 38000,-
2011 Chateau Lagrange, G.C.C. St. Julien 2950,-
1997 Chateau Margaux, 1er G.C.C. Margaux 23000,-
1993 Chateau Margaux, 1er G.C.C. Margaux 29000,-
2011 Chateau Rouget, Pomerol 3450,-
2010 Chateau de Chambert, Cahors 1000,-
2011 BARON DE BRANE , Margaux 1950,-
2013 Moulin d´ Issan 1150,-
2011 Chateau Chantaloutte , Pomerol 1800,-
2004 Cote Rotie, Dom. J. M. Gerin 2990,-
2004 Cote Rotie, La Barbarine Gangloff 3950,-
2013 Crozes Hermitage, Alain Graillot 1500,-
2004 Cornas, Dom. Du Clape 2800,-
2015 Gigondas, M. Chapoutier 1250,-
2012 Lirac, Chateau Mont Redon 890,-
2006 Vaqueras, Dom. Slang des Cailloux 1490,-
2011 Chateauneuf du Pape, Chateau Mont Redon 1700,-
2012 Chateauneuf de Pape, Télégramme 2300,-
2012 Chateauneuf de Pape, Bernardine M. Chapoutier 2300,-

ČERVENÁ VÍNA ITÁLIE

2011 Valpolicella, La Fabriseria, Tedeschi 1500,-
2007 Amarone de la Valpolicella, Tedeschi 0,375l 1800,-
2012 Amarone della Valpolicella , Castelforte 1500,-
2013 Corvina Veronese , Castelforte 520,-
2014 Barbera d´Alba, Butti, Michele Reverdito 790,-
2012 Barbera d´Asti, Superiore, Oddero 910,-
2012 Langhe Nebiollo, Fiorenzo Nada 990,-
2013 Barolo, Castagni, Michele Reverdito 1900,-
2013 Barolo, Oddero 2500,-
2008 Seifile, Fiorenzo Nada 1900,-
2006 Conteisa, Angelo Gaja 8000,-
2013 Chianti Classic, Castello di Volpaia 750,-
2012 Chianti Classico riserva, Castello di Volpaia 1350,-
2011 Rosso di Montalcino, Talenti 890,-
2014 Rosso di Montalcino, La Rasina 790,-
2013 Rosso di Montalcino, Tenuta Fanti 850,-
2011 Brunello di Montalcino, La Rasina 1900,-
2010 Brunello di Montalcino Rennina, Angelo Gaja 6300,-
2010 Brunello di Montalcino Sugarille, Angelo Gaja 6600,-
2012/13 Promis, Angelo Gaja 1400,-
2013 Guildalberto, Tenuta San Guido 1900,-
2012 Il Borro, Salvatore Ferragamo 2100,-
2012 Primitivo, Conti Zecca 820,-
2012 Korem, Argiolas 1800,-
2010 Il Borro, Salvatore Ferragamo 3600,-
2011 Brunello di Montalcino Annata, BIONDI-SANTI 5990,-
2013 SASSICAIA 5990,-

ČERVENÁ VÍNA ŠPANĚLSKO

2008 Conde de Valdemar, Reserva, Rioja 900,-
2007 Conde de Valdemar, Grand Reserva, Rioja 1550,-
2009 Miguel Merino, Vitola, Reserva, DOC Rioja 1550,-
2012 Seňorío de Villarrica, Delicia de Baco, DOC, Rioja 1350,-
2008 Remírez de Ganuza, Reserva, DOC Rioja 2800,-
2013 Carmelo Rodero, Crianza, DO Ribera del Duero 950,-
2003 Tinto Pesquera, Gran Reserva 4800,-
2003 Dehesa la Granja, Castilla y León 1,5l 2500,-

ČERVENÁ VÍNA RAKOUSKO

2011 Haideboden, Umathum, Burgenland 1600,-
2014 Munster Red, Bannertn, Niederosterreich 550,-
2013 Spatburgunder, Pfaffmann, Pfalz 580,-

ČERVENÁ VÍNA NOVÝ ZÉLAND

2011 Pinot Noir, Cloudy Bay 1200,-

ČERVENÁ VÍNA CHILE

2013 CARMENERE , Araucano , reserva 780,-

ČERVENÁ VÍNA ARGENTINA

2015 MALBEC , Kaiken , reserva 690,-

SLADKÁ VÍNA

2011 Sauvignon, výběr z bobulí 0,375l Gala 990,-
2015 Sauvignon Blanc, VzH, Nepraš&Co. 750,-
2007 Rulandské šedé, výběr z cibéb 0,5l Velký Sonberk 1300,-
2014 Merlot rosé, výběr z cibéb 0,375l Vinařství Volařík 800,-
2005 Chardonnay, výběr z bobulí, Mikrosvín Mikulov 1350,-
2007 Ryzlink Vlašský, ledové, Pavlov 1290,-
2008 Chateau Rieussec, Sautern 1er cru 0,375l 1190,-
2012 Grains de Roy, Pacherance Du Vic-Bilh 1200,-
zavřít

Nápoje / Beverages

APERITIVY

PROSECCO DOCG Canevel0,10 L 145,-
VUEVE CLICQUOT PONSARDIN0,10L 275,-
MARTINI DRY, BIANCO, ROSSO0,08 L 65,-
KIR ROYAL0,11 L 165,-
CAMPARI0,05 L 65,-
GRAHAM´S PORT WINE, TAWNY 10 y.o.0,04 L 115,-
GRAHAM´S PORT WINE, TAWNY 20 y.o.0,04 L 210,-
SHERRY COLOSIA (FINO, AMONTILLADO, CREAM)0,04 L 95,-
APEROL SPRITZ0,20 L 95,-
CRODINO - NEALKOHOLICKÉ0,1 L 65,-

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

JUICE PAGO - VÍCE DRUHŮ0,20 L 48,-
FEVER TREE – TONIC, GINGER ALE, GINGER BEER, LIMONADE0,20 L 59,-
KRONDORF1L KRONDORF - ručně stáčená voda 150,-
SAN PELLEGRINO, AQUA PANNA0,75 L 95,-
PERRIER0,75 L 105,-
EVIAN0,75 L 105,-
AQUILA, MATTONI GRAND0,75 L 69,-
AQUILA, MATTONI0,33 L 35,-
KARAFA VODY0,8 L 45,-
COCA COLA (ORIGINAL, ZERO, LIGHT), SPRITE, FANTA0,2 L 39,-
ČERSTVÁ ŠŤÁVA – DLE NABÍDKY0,20 L 85,-
RED BULL0,20 L 75,-

PIVO

PILSNER URQUEL – LAHVOVÉ0,33 L 39,-
RADEGAST BIRELL – NEALKOHOLICKÉ LAHVOVÉ0,33 L 39,-

TEPLÉ NÁPOJE

ESPRESSO RISTRETTO 45,-
ESPRESSO 45,-
ESPRESSO LUNGO 45,-
CAPPUCCINO 55,-
LATTE MACCHIATO 65,-
VÍDEŇSKÁ KÁVA 70,-
FRAPPÉ 75,-
IRSKÁ KÁVA 105,-
LEDOVÁ KÁVA SE ZMRZLINOU 99,-
ČAJ V KONVICI - DLE NABÍDKY 55,-
HORKÁ ČOKOLÁDA 55,-

COGNAC - BRANDY

HENNESSY PARADIS0,04 L 1990,-
HENNESSY V.S.0,04 L 110,-
HENNESSY X.O0,04 L 495,-
MAISON GUERBE X.O.0,04 L 220,-
FRANCOIS GIBOIN X.O.0,04 L 260,-
BACHE GABRIELSEN HORS D´AGE0,04 L 890,-
GODET EXTRA0,04 L 1400,-
REMY MARTIN LOUIS XIII0,02 L 2200,-

RUM

DIPLOMATICO 12 Y.O.0,04 L 140,-
PYRAT XO0,04 L 155,-
ZACAPA 230,04 L 160,-
ZAFRA 21 Y.O.0,04 L 185,-
ZACAPA 2014 LIMITADA0,04 L 290,-

WHISKY

JACK DANIELS0,04 L 75,-
JOHNNIE WALKER BLACK LABEL0,04 L 90,-
LAPHROAIG 10 Y.O.0,04 L 120,-
Johnnie Walker Blue Label0,04 L 490,-
BALVENIE0,04 L 150,-
GLENMORANGIE 18 Y.O.0,04 L 285,-

GIN

TANQUERAY0,04 L 75,-
HENDRICK´S 0,04 L 130,-
GIN MARE0,04 L 140,-

VODKA

RUSSIAN STANDARD PLATINUM0,04 L 95,-
BELUGA0,04 L 140,-

OVOCNÉ DESTILÁTY

HRUŠKOVICE ŽUFÁNEK NA DUBOVÉM SUDU0,04 L 90,-
CALVADOS – ROGER GROULT 8 Y.O.0,04 L 120,-
GRAPPA POLI, SARPA DI POLI 0,04 L 120,-
FASSBIND VIEILLE POIRE 0,04 L 160,-
KLEINER SILVER PLUM 0,04 L 150,-
KLEINER AMBER PLUM0,04 L 260,-
BERTA GRAPPA DI MOSCATO 0,04 L 370,-

LIKÉRY

BECHEROVKA0,04 L 65,-
JÄGERMEISTER0,04 L 69,-
FERNET STOCK0,04 L 55,-
BAILEYS0,04 L 60,-
GRAND MARNIER0,04 L 95,-
PINEAU DES CHARENTES - GODET0,04 L 95,-
PASTIS RICARD 0,04 L 95,-
CHARTREUSE VERTE 0,04 L 120,-
zavřít

Kariéra

Hledáme další posilu do týmu a to na pozici KUCHAŘ. Rád se zdokonalujete v oboru a nechybí Vám nadšení pro skvělou gastronomii? Potom nám zašlete Váš profesní životopis na emailovou adresu: 
info@restaurant-pavillon.cz nebo volejte na tel.: 777 788 144

zavřít